Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Igazuk lehet az itteni hozzász...

Igazuk lehet az itteni hozzászólóknak hogy minden nagyon vékony, illetve kövér emberből lehetne izmos jó pasit csinálni?

Figyelt kérdés
Tehát egy kövér férfi is le tudna fogyni és izmos jó pasi lenni. Vagy egy nagyon vékony alkatú férfi is lehet izmos sportos férfi ha többet enne és sportolna.....
2018. júl. 5. 16:52
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
59%

Igen lehet, ha van akaratereje, kitartása és motivációja.

Igaz, azt jegyezzük meg, hogy a genetikai is közbe szól, hogy ki mennyire tud izmosodni.

2018. júl. 5. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
72%
Igen, csak akaraterő és kitartás kérdése.
2018. júl. 5. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
63%

Igen, léteznek tömegnövelő dolgok, meg fogyni is lehet.

Ennek mi köze a párkapcsolatokhoz? Írd inkább az egészség vagy a sport topicba.

2018. júl. 5. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
72%

Akaraterő kérdése, illetve ha valaki komolyabban belekezd szélsőséges testalkattal, akkor azért sportorvossal, edzővel nem árt konzultálni, hogy mégis hogyan.

Öcsém pálcika alkatú volt mindig, de a rendszeres sport szépen kikupálta, nem kétajtós szekrénnyé, de azért sokkal jobban néz ki, mint anno véznán.

2018. júl. 5. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
34%

Genetika függő.Volt egy spanom,aki diétázott orrba-szájba,rendesen tolta az edzést velem és nem nagyon sikerült alakítania magán.De elég masszív srác volt.

Van aki simán ledobja a felesleget,van aki meg vért izzad.Az izom felszedéssel ugyanez a helyzet.Aki alapvetően vékony annak hányásig kell tolnia magába a kaját étrend szerint,hogy legyen valami és akkor sem garantált,hogy alakulni fog.

2018. júl. 5. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
54%

Akarat kérdése.

Csak valakinek nagyobb és erősebb akarattal kell ehhez rendelkeznie, mert én pl rengeteget eszek, mégse hízok. Amit nem bánok.

Szeretem magam vékonyan. Megváltozni pedig nem szeretnék csak azért, hogy mások szeressenek. Ha nem tetszek így senkinek, akkor nem tetszek. Ez van.

2018. júl. 5. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
77%

Ennek a kérdésnek ebben a formában nincs értelme, ez így f..szság.


Ha nem lenne meg az emberekben az a képesség, hogy mindenki LEHET izmos "jópasi", akkor az egész világon nem lenne egy sem. Márpedig nagyon sok izmos ember él ám a világon. Aki nem született ezt a lehetőséget kizáró betegséggel, vagy éppen a későbbiekben nem tett szert rá, akkor megvan neki is az ESÉLYE arra, hogy tökéletes teste lehessen. Onnantól kezdve meg rajta múlik csak, hogy él-e az esélyével, vagy hagyja magát leépülni.


Betegség alatt meg nem azt értem, hogy "azért vagyok kövér, mert ilyen a genetikám", meg a "vastag csontozatot". Ne vicceljünk már... Azok nem tudnak betegség miatt "izmos jópasik" lenni - ahogy fogalmaztad - akik izomsorvadással rendelkeznek, nem megfelelően működik a pajzsmirigyük, vagy hasonló VALÓDI, és ezt azt a "tökéletes test létrehozását" ellehetetlenítő betegséggel kell hogy éljenek.

2018. júl. 5. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
27%
Nem nincs igazuk, nem értenek a testépitéshez. A genetikai adottságoktól függ ez leginkább. Akinek jók a genetikai adottságai annak még konditerem sem kell elég ha otthon gyurogat és szép nagy ember lesz belöle. Akinek szar a genetikája az meg bármit csinálhat akkor sem lesz még fele akkora sem mint egy jo genetikával rendelkezö ferfi. Nyilván a szar genetikával rendelkezö is bir fejlödni de csak nagyon nehezen és nagyon kevesett. Az ö szervezetük nem a gyarapodásra van berendezkedve akármennyire akarja az ilyen akkor sem lesz nagy és izmos. max vékony és szálkás, de az is csak nagyon nagy nehezen, többet kell neki sokkal edzeni a vékony szálkás testhez mint egy jo genetikával rendelkezö embernek ahhoz hogy kigyurt legyen. Csak azok mondják ezt akik nem értenek ezekhez a dolgokhoz. én azt figyeltem meg hogy föleg a nök mondják ezt a hülyeséget mert azt képzelik bárki lehet kigyurt, mivel fogalmuk sincs arrol milyen tipusu férfi testek léteznek, illetve a testépitéshez se értenek.
2018. júl. 5. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
39%
Baromság, attól mert valakinek sportos a teste, nem lesz jóképű. A másik amit páran írtak a genetika, ha valaki csontosabb az ha megfeszül sem lesz szép izmos. Ott van Peter Crouch aki hiába profi sportoló attól még egy ronda pálcika ember, de lehetne sorolni még a profi focistákat akik baromi rondák.
2018. júl. 5. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
79%

Részben igaz, részben nem. Van olyan, hogy valakinek tényleg olyan a genetikája, hogy sosem fogja tudni elérni a "tökéletes férfi" testet, de ez nem azt jelenti, hogy pálcikaembernek vagy disznónak kell lenni.

A saját adottságain belül mindenki el tudna érni egy jól kinéző, kívánatos testet. Ha vékony az illető, akkor tud felszedni egy kis izmos és szálkásíthat, a nagyobb darab emberek pedig le tudnak fogyni a normál testalkatra és ők is építhetnek izmot. Ez éppen elég is arra, hogy tetszenek a nőknek.

Én például a vékony csoportba tartozom, 165 cm és 60 kiló vagyok. Akárhogy próbáltam, hízni egy dekát sem tudtam, deviszont az izom gyorsan épül rám, de aztán az is megáll egy szinten. Tudom, hogy dosem lesz olyan karom mint egy testépítőnek, de cserébe ha egy hónapon keresztül minden nap csinálok 50-50 felülést és fekvőtámaszt, akkor olyan kockák lesznek a hasamon, hogy azt bárki megirigyelné és a karomon is gyönyörűen látszanak az izomtónusok. Szóval a saját adottságait kihasználva mindenki lehet jó pasi

2018. júl. 6. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!