Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan érhetnék el jobb jegyeket?

Hogyan érhetnék el jobb jegyeket?

Figyelt kérdés
Ebben a félévben egyszerűen semmi sem megy. Az elsőben minden szép volt, nem lettem kitűnő félévkor de csak két négyesem volt. Az még úgy ahogy elment. De most mindenből csak rontok, folyamatosan négyeseket és hármasokat kapok. Pedig semmit nem csinálok másképpen mint az előző félévben. Eddig szerettem a kémiát azzal akartam tovább tanulni de most már harmadszor kapok négyest. És tudom, hogy sokan irigykednek erre de nekem ez nem elég. A múltkor beszólt egy tanár amikor kiosztotta a dolgozatott. Idézem: "Látszik, higy nem készültél, többet kellett volna tanulni." Azt hittem elbőgöm magam. Úgy érzem megfulladok. Hiába tanulok mindig elcsúszom valamin. És nem az a baj, hogy négyes mert az ugye "jó". Csak annyira fáj, hogy az a rengeteg rengeteg melo kárba veszik. Én már nem tudok többet tanulni. Sokszor csak aludni akarok kizárni a világot. Egyszerűen csak létzeni mint egy növény. Mit csináljak, hogy jobb jegyeket szerezzek?
2022. márc. 6. 16:43
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Valószínűleg kiégtél, sok volt a tanulás és pihenésre van szükséged. Nekem az ofőm mondta, hogy ha ilyen jelentkezne nálunk, nyugodtan vegyünk ki egy napot, igazoljuk szülőivel és aznapra hagyjuk a tanulást, csak pihenjünk. Lehet rád is rád férne.

Vagy pedig - nem tudok több információt, de- az is lehet, hogy van valami lelki problémád, amin nem esel túl és nem tudsz figyelni a tanulásra, de így hirtelen az elsőre tippelnék, hogy "csak" kiégtél

2022. márc. 6. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
100%

Nem tudok háttér információkat, de lehet hogy van valami lelki problémád, fájdalmad: próbáld valahogy kipihenni, túl tenni magad, lehet akkor könnyebb lesz.

Mindenesetre pihenned kéne, csináld azt amit szeretsz.

2022. márc. 6. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én is a pihenést ajánlom, és próbálj néha kikapcsolódni, friss levegőn tartózkodni. Ha előbb nem, a tavaszi szünetben pihenj sokat, ne terheld az agyad telefonozással, netes játékokkal!

Ezenkívül szedjél MagneB6-ot, az egy kicsit rendbe tesz.

2022. márc. 31. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!