Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért vágyok rá hogy dagadt...

Miért vágyok rá hogy dagadt legyek?

Figyelt kérdés
17 éves fiú vagyok és évek óta vágyok arra hogy elhizak és dagadt legyek. Mindig is vékony voltam és most is az vagyok bár felszedtem vagy 5 kilót és valamiért tetszik és még akarok hízni. Ez miért lehet? Másnak is van ilyen?

2022. márc. 11. 17:58
 1/8 anonim ***** válasza:
75%
Mert talán ezt vésték a fejedbe a szüleid ismerőseid hogy egyél,egyél és biztos mondták hogy milyen szép a kövér és bele égett a tudatalattidba.
2022. márc. 11. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
#1 nem mondtak ilyeneket a család tagjaim és az ismerőseim se, ezért is kicsit furcsa
2022. márc. 11. 20:36
 3/8 anonim ***** válasza:
67%

[link]


Talán feeder kinked van.

2022. márc. 12. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
75%

Vagy nézd meg a feeder-feedee kifejezéseket.


https://www.gyakorikerdesek.hu/egyeb-kerdesek__egyeb-kerdese..


Itt is szoktak lenni kérdések ebben a témában.

2022. márc. 12. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
83%

Ez valóban feedee/gainer/hízás fétis, de igazából véleményem szerint addig semmi baj nincs vele amíg nincs belőle egészségügyi problémád. Nekem feedeR fétisem van ami azt jelenti hogy nem én szeretnék hízni, hanem másokat szeretnék hízlalni. Sokan mondják, hogy a fétisekről "le lehet szokni", de valójában ez hülyeség, max annyit tudsz csinálni, hogy elnyomod magadban, amennyire csak lehet, de szerintem ez csak a boldogtalansághoz vezet, úgyhogy amennyiben teheted, nyugodtan éld ki ezt a vágyad :) Meg aztán tényleg nem rossz ha van mit markolgatni a hason ^_^


18f

2022. márc. 12. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
87%

Ahogy a korábbi válaszolók is írták fétisről lehet szó. De ezzel abszolút semmi ba. A legjobb dolog amit tehetsz ha adsz magadnak lehetőséget arra h néha néha megéld a dolgot. Elnyomással szerintem pont azt érnéd el h felemésztenek ezek a gondolatok, illetve mindig ott lenne a "mi lenne ha?".

Nyugodtan hízz egy keveset, próbáld ki milyen. Ha tényleg olyan vékony vagy akkor még el is fér rajtad. Meg aztán amúgy is sok srác meghízik minden ok nélkül. Miért lenne annyira furcsa dolog ha te is? :) azt meg nem kell tudnia mindenkinek h te ebben örömöd leled.

2022. márc. 12. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat
2022. márc. 12. 10:35
 8/8 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok, már egészen kicsi korom óta. Ezt feedee fétisnek hívják. Én már 8 évesen rájöttem, hogy nekem ez van, akkor még persze nem tudtam, hogy ezt így hívják. Most 26 éves vagyok, 160kg és 173cm magas, és még mindig dagadtabb akarok lenni. Nincs jobb dolog a kövérségnél, és a vele járó nehézsgeknél! Imádom a lábaimra nehezedő nagy súlyt, amitől gyorsan megfájdulnak a talpaim, az egyre lomhább, nehézkesebb mozgást, és természetesen legjobban az egyre nagyobb és hájasabb, lógó pocakot, és a testemen minden részén egyre csak gyülemlő hájat! Még mindig sokat akarok, legalább 200kg a célom. Ha van kedved dumálni erről, akkor nyugodtan írhatsz, úgyis ilyen barátokat akarok találni, minél többet.
2022. márc. 14. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!