Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Leszbikus/bi/meleg/pán...-ok...

Leszbikus/bi/meleg/pán...-ok mióta rájöttetek hogy igazából kik is vagytok azóta ti is észre vesztek minden kis utalást a melegségre stb..?

Figyelt kérdés
Olyanokra gondolok pl mint hogy egy sorozatban észre veszel egy utalást arra hogy egy karakter lehet hogy meleg amit "hetero szemmel" nem vennél észre, vagy hogy fel tűnik hogy valami szivárványos aminek egyébként semmi köze nincs a melegséghez, hasonló kis dolgokra gondolok.
2022. márc. 14. 14:21
 1/1 anonim válasza:
100%
Én tavaly nyáron jöttem rá, hogy leszbikus vagyok. De sok dolgot észrevettem, hogy amióta nem vagyok hetero, sok filmben észreveszem a melegségre utaló dolgokat, a szivárványra azt hiszem, hogy lmbtq zászló pedig köze sincs hozzá, és még sok dolog. Tehát a válasz igen.
2022. márc. 19. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!