Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért nem érzek megkönnyebbülést?

Miért nem érzek megkönnyebbülést?

Figyelt kérdés

semmivel kapcsolatban. semmivel, amin mondjuk túl tettem magam.

amit eddig magamban tartottam nehéz téma, vallomás, most pedig mégis sikerült kifejtenem a számomra fontos embereknek, legalábbis csak némelyiküknek. [ez nem ok,azért nem beszélek velük mert még nem jött el az ideje.]

nem érzem hogy a megkönnyebbülés elárasztana egy nehéz döntés meghozatala vagy azután hogy egy húzós helyzetet sikerült végigcsinálnom. semmilyen helyzetben, körülményben. úgy érzem mintha lassan fulladnék a mellkasomra nehezedett súly miatt, egy amolyan csendes idilli helyzethez hasonlóan. senki sem tesz semmit, csak nézik, és csodálják. miért érzek így?



2022. márc. 14. 19:18
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha elmondanád, miről van szó, könnyebben tudnék válaszolni.
2022. márc. 14. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Konkrétumokra vagyok kíváncsi.
2022. márc. 14. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
a fentiekben említettem; semmivel kapcsolatban. vallomások, például az identitásommal kapcsolatban, döntések,a régóta halogatottak,továbbtanulás, ésatöbbi. abszolút semmivel kapcsolatban nem érzek megkönnyebbülést. igazvallás vagy beismerés, semmi.
2022. márc. 14. 20:18
 4/6 anonim ***** válasza:
Akkor cipeld még a terhedet. A megkönnyebbülés érzése nem jön könnyen.
2022. márc. 15. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Irány a pszichológus, de számíts azzal, hogy 1-2 beszélgetés nem elég!
2022. márc. 15. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok ezzel
2022. ápr. 6. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!