Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen volt a napod? Panaszkod...

Milyen volt a napod? Panaszkodjunk egy kicsit, ezáltal is megkönnyebbülsz, vagy keressünk közösen megoldást a problémádra.

Figyelt kérdés

A boldogságodnak pedig örüljünk együtt! :)

Bármilyen kis panaszt-örömöt leírhatsz. Sok kommentet várok- leginkább az kapcsán, hogy ma jó napod volt. :)


2020. febr. 12. 17:50
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
100%
Ma is felkeltem, szted milyen napom volt? :D
2020. febr. 12. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
100%
Meloztam,elfáradtam,az idő is gagyi🙄
2020. febr. 12. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
100%
Rettentően fáradt vagyok a meló után és ráadásul ki van a gyomrom, mert 1 óra múlva szakítanak velem és nem nagyon tudom kezelni a helyzetet.. Szóval remek..
2020. febr. 12. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
100%

"keressünk közösen megoldást a problémádra" - Reggel 7-kor kocsival a garázsból egyenesen az erdőbe mentem (fakitermelés), és 17 órakor jöttem haza, hulla fáradtan... nincs barátnőm, és azon gondolkodom, hogy kéne ismerkednem :)

29/F

2020. febr. 12. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
100%
Kellemes napom volt, főztem húslevest és káposztás tésztát. A maradék pörköltet pedig odaadtam a 4 macskámnak. Délelőtt sütött a nap, elmentem sétálni, meg benézetem a kedvesemhez a munkahelyére csak úgy. N
2020. febr. 12. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
100%

Kontra - Ma egész nap gyakorlaton voltam. Autószerelőként tanulok, és általában szeretek is ott dolgozni, de ma valahogy csak szenvedtem. Percenként néztem rá az órára, alig vártam, hogy vége legyen. Aztán valahogy kibekkeltem, de ezután jött csak az igazi meglepi: kirúgtak a diákmunkámból (viszont az okát nem mondták el), a diákszövetkezetes csaj elmondása szerint. Most itthon vagyok és még a nagymuter is felhúzta az agyam, pedig vagy 7x mondtam neki, hogy csendre vágyom zabálás és hátfájás közepette.


Pro - Bevallom őszintén egy kicsit már utáltam a diákmunkámat, szóval örülök neki egy kicsit, hogy likvidáltak onnan. Leginkább azért mert kevés lány van jelen ott. A továbbiakban szívesen veszem, ha felkínálnak más olyan diákmunkát, ahol több lány van jelen. Kifejezetten jól érzem magam már attól is, ha a vasárnapi autóstalálkozómra gondolok, ma különösen sokszor járt ezen az eszem.

2020. febr. 12. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
100%
Nekem amolyan semmilyen napom van ma, reggel elég sok melóm volt, de most már nem sok maradt hátra, lassan bezár a bazár. Otthon is csak főzök majd valamit és olvasok, esetleg megnézünk egy filmet a férjemmel, nincs kedvem semmi máshoz. Viszont itt ahol élek, napok óta először sütött a nap, szóval ez elég is volt ahhoz, hogy egész nap jó hangulatom legyen :)
2020. febr. 12. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
98%

Sikerült mindent elintéznem, amit mára terveztem! :)

Pl. az egy hónapja húzódó ügyemet nagyjából elsimítottam.

+ extra

Az egyik boltban kaptam meglepetésként 20 % kedvezményt.

2020. febr. 12. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
100%
Szokásos. 8 körül keltem, délig tengtem-lengtem, neteztem. Dél körül reggeliztünk a párommal. Utána pihi, net és este is van.
2020. febr. 12. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim válasza:
100%

Uncsi nap, kicsit egyedül is érzem magam.

Tolok valami sorozatot, azt még befogadja az agyam.

L21

2020. febr. 12. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!