Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ha valami miatt nagyon szomorú...

Ha valami miatt nagyon szomorú vagy, akkor olyankor mit szoktál csinálni, hogy jobb kedved legyen?

Figyelt kérdés
2010. szept. 14. 16:50
 1/8 anonim ***** válasza:
48%
Olyankor általában nem tudom elképzelni, hogy sok olyan dolog létezik, ami jobb kedvre derít :'(
2010. szept. 14. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Azt fogod hinni, hogy viccelek, vagy cikizni akarlak!

Távol áll tőlem!

Ide járok, a GyK oldalára, rengeteg olyan kérdés van, amelyiken (és a rá adott "szakértői válaszokon") hülyére röhöghetem magam.

Amelyik kérdés elgondolkodtató, az meg eltereli a figyelmemet a szomorúságom okáról.

Példa:

http://www.gyakorikerdesek.hu/egyeb-kerdesek__humor__1152869..

2010. szept. 14. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:

én is soxor éreztem, hogy eluralkodik rajtam a fájdalom, majd felfedeztem, hogy nékem is vannak indulataim. és bezony jó olykor tombolni egyet. :))) szóval, ha baj van, kiadom magamból a feszkót [ordibálok, összetörök egy üveget, sírok. aztán takarítok :$ :$ :$ :D]. másik alternatíva: felhívok valakit, aki tökéletesen ismer, és [ennek ellenére] szeret... :D így tutira nem néz hülyének, akármi is a problémám, illetve tudja, hogy nem néki szól a rossz hangulatom.


ha pedig egyedül akarok felvidulni, beteszek egy pörgős, vidám zenét, olykor fellapozok egy jó könyvet, böngészek a neten, elterelem a gondolataim. készítek egy kávét, eszem egy kocka csokit. kifekszem a napra, vagy elmegyek szoliba [uw&vitaminok:)))]. vicces videókat nézek youtube-on, gimnasztikázom, erősítek, rajzolok, de néha az is segít, ha leírom egy papírra, mi bánt. aztán hosszasan zuhanyzom, használom a kedvenc, kókuszillatú testápolóm^^, készítek a családomnak/szerelmemnek valami meglepetést. boldoggá tesz, ha őket vidámnak látom. :) ésss... végül, de nem utolsó sorban...

meglepem magam valami aprósággal, és tudatosítom is magamban, hogy "pipu, ezt most azért kapod, amiért elviselted xy hülyeségét..." :)

elmegyek otthonról, barátokkal találkozom, társaságban vagyok, meghallgatok másokat, és próbálom meggyőzni magam, hogy az enyémnél sokkalta nagyobb problémák is vannak. igyexem példát venni azokról, akik jól viselik.

ha pedig nem segít semmi, akkor... pezsi behűtve, bömböljon a zene, ugrálj, táncolj, és ha kell, bőgd ki magad :)))


nálam ezek műxenek.

2010. szept. 14. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Én a testmozgást ajánlom. Lelki sebekre nincs hatásosabb gyógyír a kimerítő, kemény edzéseknél.
2010. szept. 21. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Olvasok egy igazán vicces könyvet... Megnézek egy csomó részt a kedvenc sorozatomból... Benyomok valami jó zenét és táncolok a szobámban... Kimegyek a természetbe sétálni... Találkozok egy olyan baráttal, akiről tudom, hogy jó kedvre fog deríteni... Új ruhákat vagy ékszereket vásárolok magamnak... stb. És megpróbálok megbocsátani és/vagy felejteni.
2010. szept. 21. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Felhívom a legjobb barátnőmet (engem 2vel is megáldott a sors, ezért dupla "élvezet") és mindig elterelik a figyelmem a szomorúságomról. Elmegyünk valahova vagy csak 1 jót beszélgetünk és máris jobb! rájuk mindig számíthatok. Tegyél be valami jó zenét, találkozz a barátaiddal és hidd el jobb lesz. nézz vicces képeket,videókat,filmeket, egyél fagyit villával :D 1 jó barát mindig segít ha baj van!
2010. szept. 21. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Robertotab válasza:
Tekerek magamnak egy jó cigit és ha az elszállt,kicsit jobb lesz minden.
2010. szept. 21. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Az attol fug mmi miatt vagyk szomoru ...

szerelem miatt ?

egyszeru megoldasom van

SZerelem miatt ha szomoru vagyok akkor egy olyan szemelyhez fordulok akit igaz baratnak mondhatok .... nekem van egy baratnom akivel sosem alakulhat ki serelem barmenyire is szeretem ... s ot igaz baratnak mondhatom :)

ha egy lanyban csalodok akkor hozza fordulok ... :)

.............

ha mas miatt meg akkor mindenre van megoldas

2010. szept. 21. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!