Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért érzem azt sokszor hogy...

Miért érzem azt sokszor hogy be vagyok állva?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Mostanában egyre gyakrabban van olyan érzésem,főleg esténként mintha be lennék állva,sokszor apám is mondja hogy “olyan vagy mint a drogosok” “úgy viselkedsz mintha be lennél állva”.Pedig nem nyúlok szerekhez,esténként meg benyomok otthon valami trash zenét és úgy érzem mintha nem lenne semmi körülöttem,mintha lebegnék,olyan dolgokat csinálok amiket másnap megbánok,pl múlt héten este ugyan ez volt és betörtem a tévémet.

Ez szerintetek mitől van?

Sokszor már elkezdek megilyedni magamtól.19/L


2022. ápr. 12. 20:58
 1/3 anonim ***** válasza:
Agydaganat.
2022. ápr. 12. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Na látod ez az, ami irigylésre méltó. be vagy álva, pedig nem is toltál semmit. had találjam ki:

Inkább befele forduló személyiség vagy. Talán kevés barátod van illetve a baráti köröd javarészt iskolából vagy munkahelyről vannak. talán szülői szigor van a háttérben. Nem is nagyon jársz el sehová. Viszont vannak nagy álmaid, csupán fogalmad sincsen, hogy hogyan váltsd őket valóra. van terved, de sajnos túl sokáig, akár évtizedekig is eltarthat, amire megvalósítod őket. Nincs barátod-párod. Szemüveges vagy.

Isten próbál veled beszélgetni, de te nem is hiszel a létezésében. Hiszed, ha látod típus vagy. Viszont nagyon élveznéd, ha végre történne valami, ami bizonyítja számodra, hogy a világ több, mint amit látunk belőle.

Közel voltam?

2022. ápr. 13. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nagyon,minden igaz amit írtál,a szemüvegen kívűl
2022. ápr. 13. 02:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!