Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nem akarom hogy azt higyjetek...

Foffii kérdése:

Nem akarom hogy azt higyjetek hogy csak sajnaltatom magam. De ezek alapjan nem tudjatok mi a bajom? Sokszor erzem hogy semmi ertelme az eletemnek meg senk sem vagyok jo..Pedig ha eppen nem sirok vagy orditok es kicsit megnyugszom👇

Figyelt kérdés

Es belegondolok akkor tokre jo eletem van.. Felvettek nemreg egy jo iskolaba vannak barataim es nem is vagyok olyan rossz tanulo illetve sportolok meg viszonylag vekony is vagyok es nyilvan nem vagyok annyira szep de nem vagyok olyan nagyon nagyon csunya.. Szoval nem tudom hogy miert vagyok rosszul vagyis legalabb nem tudom hogy miert erzem azt hogy rosszul vagyok..

Elore is koszi hogy segitetek.🙂


2021. aug. 6. 18:08
 1/4 A kérdező kommentje:
*Senki-nek
2021. aug. 6. 18:09
 2/4 mindentudó99 ***** válasza:
100%
Depressziós vagy.
2021. aug. 6. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha önmagad nem tudod megoldani, akkor kérjed magad pszichológushoz. Ez nem 2-3 beszélgetésből áll, hanem többől. Sokáig tart, mikorra Te feloldódsz előtte, ill. ő mindent megtud rólad, amit tudnia kell.
2021. aug. 6. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Pszihológus segít :)

Amúgy én is hasonló helyzetben vagyok de nem ok nelkúl

2021. aug. 17. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!