Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Szereted magad? baj ha valaki...

Szereted magad? baj ha valaki nem szereti magát?

Figyelt kérdés
Szereted magad? ha bele kell gondolni hogy te magad szereted e akkor nagy baj ha valaki nem szereti magát? mi a véleményetek?

2022. ápr. 14. 14:57
A kérdező szavazást indított:
Igen baj!
Nem, Nem baj!
Egyéb komplex válasz...
22 szavazat
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Hát nehéz is is. Nem nagyon érdekel engem hogy szeretem e magam vagy sem.
2022. ápr. 14. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Kérdés, hogy te mit határozol meg szeretetnek.


Lehet mivel egészséges önképed van, ismered a határaidat és a saját elvárásaidat amikor rákérdezel erre akkor azért válaszolsz nemmel mert neked teljesen evidens, hogy pl havonta elmész masszőrhöz, vagy hogy pozitívan beszélsz magadról másoknak.


A definició miatt is lehet ugye eltérés. Ha neked a szereted pl azt jelenti hogy elhalmozod a szeretteid kicsi meglepi ajándekokkal folyamatosan vagy hogy megöleled őket esetleg a pároddal ha van a szex egy fontos eleme a szeretet kimutatásának de ezeket nem vagy nem olyan gyakran mutatod/gyakorolod magad fele az sem gond, hiszen lehet neked a saját szeretet nyelved az más.


A gond ott van, ha pl tudod hogy a dicsérő szavak másoktól neked a lehető legjobban esnek és a kritika forditva, mégis nagyon kritikus vagy lenéző vagy önmagaddal.


Szóval először tudni kell

1. Neked mi a szeretet mások fele

2.Te mit szeretsz kapni másoktól.

3.hol van ezeknek metszete

4. Gyakorlod e az ebbe eső dolgokat

5.nem gyakorolod de nem is teszel helyette hátráltatóakat vagy teszel?


És akkor meg tudod ezt jobban határozni szerintem

2022. ápr. 23. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!