Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Valaki szereti még rajtam...

Cpt.Krisz kérdése:

Valaki szereti még rajtam kívül a telet?

Figyelt kérdés

Egyszerűen imádom! Nincs annál felemelőbb érzés mint amikor felkelek reggel és látom, hogy szakad a hó :) ennek úgy tudok örülni akár egy gyerek. Áh és a refsegő hang amit a hó kiad amikor rálépek... És a hangulat is valami hihetetlen. Egyszerűen már alig várom :))

Van még aki így gondolkozik?



2013. okt. 3. 20:55
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Én inkább az őszt szeretem, a telet inkább akkor ha nem esik. A lényeg az, hogy ne nyár legyen, mert gyűlölöm a meleget... A téllel csak annyi a bajom, hogy a hó pár bóráig szép, utána koszos lesz, szürke és lottyadt és az nagyon lehangoló, meg ugyebár ebben az országban az utak katasztrofálisak és ilyenkor meg utána nem lehet közlekedni. Egy olyan szép városban mint pl Bécs, ott teljesen más érzés, de egy kisebb fejletlen városban itt nagyon rossz tud lenni.
2013. okt. 3. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
persze, én is szeretem, meg vele együtt a jó kellemes hűvös friss levegőt ;)
2013. okt. 3. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Én is szeretem. Bár az ősz a kedvencem.
2013. okt. 3. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
imadooooooom
2013. okt. 4. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Én februárban születtem, a barátaimat mindig azzal szoktam nyaggatni, hogy ne aggódjanak, februárra még rengeteg havat rendeltem a szülinapomra, mert az úgy az igazi :) Én az őszt a színei miatt mostanában sokkal jobban szeretem, meg a finom illatokért - télen inkább csak kéményszag van, az is jó. Mikor esik a hó, akkor nem szoktam behúzni a függönyöket, úgy szerettem azt figyelni, hogy mennyire "bevilágítja" a havas környék a szobámat. De egy ködös, szürke reggel az régebben jobban felvillanyozott, mint egy napsütéses. Tavaly november végén csináltunk a párommal olyat, hogy Normafára 4 körül mentünk föl, hatalmas köd volt és abban bolyongtunk egy jó nagy kört fent, idén is tervezünk köd-túrát :)
2013. okt. 4. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Én is imádom a telet. Alapból a hideget is szeretem, valahogy élőbbnek érzem magamat. Gyerekkoromból szép emlékek vannak télhez kapcsolódva. Várom már. Bár tavaly kicsit visszább szelídült az imádatom, amikor -10°-ban locspocs terepen, szembe széllel nagyobb tempóban kellett napi két órát sétálnom. Ez lesz most is, de azért várom. :)
2013. okt. 5. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Én akkor szeretném ha lenne végre valaki akivel összebújhatnék a hidegben.
2013. okt. 6. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Az is egy szempont, látod annak én is örülnék, ha lenne kivel. :D
2013. okt. 6. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Előzők, egy magazinban olvastam még évekkel ezelőtt egy írást, ami nagyon megmaradt bennem. A lényege annyi volt, hogy lehet akármennyi kalandja, fellángolása az embernek egy tavasz vagy nyár során, de igazán csak a hidegben lesz szerelmes az ember, amikor a természet is lelassít. Kitartást, hátha a hideg hozzátok is irányít majd melegedni vágyókat :)
2013. okt. 7. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
30%
Miért kell a világon mindenbe romantikát látni és préselni? Miért nem lehet egyszerűen az időjárásról beszélni??
2013. okt. 7. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!