Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ha teljesen össze vagyok...

Ha teljesen össze vagyok zavarodva a szexualitásomat ílletően mit tegyek?

Figyelt kérdés

Tehát 16éves múltam, nem tudom ebben a korban ez mennyire normális.


Már egy éve biztosan tudom hogy vonzódom a lányokhoz. Egy ideig bi nek tartottam magam. Aztán hamar át álltam melegre. Most is ha valaki kérdezi mi vagyok akkor meleget mondok.

De őszíntén nem tudom eldönteni!

Nyáron szerelmes voltam egy barátnőmbe de túl tettem magam rajta. Aztán új osztályba kerültem és nagyon el kezdtem vonzódni az eggyik lány osztálytársamhoz. Soha nem mertem neki elmondani! Most 8hónap után érzem azt, hogy már sikerül elflejtenem és túl vagyok rajta.

És most hogy azt érzem nem tetszik senki, nem tudom magam bekategorizálni sehova..

Néha van hogy meg nézek 1-2fiút de őszíntén nem tudom megmondani azt hogy össze tudnék e jönni velük. Vagy csak nem akarom.. nem tudom.

Lánnyal képzeltem el magam mindig az elmúlt egy évben és így a fiúkkal nem nagyon foglalkoztam.

Nem tudom ez hülyeség e de ha látok két lányt csókolózni akkor egy bizsergető érzés kap el. De ha ugyan ezt látom heterókkal akkor nem érzek semmit..

Tudom felesleges ezen agyalni, de mégis jobb lenne ha biztos lennék magamba! Szerintetek?


2022. máj. 11. 13:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem felesleges ezen agyalni. Keresgélj videókat a Youtube-on, ahol homoszexuálisok, biszexuálisok mesélnek magukról. Tisztábban fogsz látni. Facebookon is nézelődhetsz ilyen témájú csoportokban.
2022. máj. 11. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
nem felesleges agyalni ezen, hiszen lathatoan zavar hogy nem tudod ez tisztaba tenni magadban. en is azt javaslom hogy nezz mas melegeket, bi embereket jutubon.
2022. máj. 11. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

És ha komolyabban kezdenél el a lányokkal foglalkozni, de kitartóan? Nem lennél eredményes? Ne add fel és mellette erősen akarjad is.

Különben, teheted azt is, am it az első két válaszoló írt. Jobban tudsz majd véglegesen dönteni.

2022. máj. 11. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

16 éves korban lányoknál ez eléggé gyakori.

Még kinőheted (20 éves korodig). Addig meg nézz körbe, hogy mi érdekel jobban.

2022. máj. 11. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Lány vagy vagy fiú a nemi szervedre, keresztnevedre ránézve?
2022. máj. 11. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Lány
2022. máj. 11. 16:40
 7/11 anonim ***** válasza:
45%
Értem. Akkor a fenti válaszomat így értsed: És ha komolyabban kezdenél el a FIÚKkal foglalkozni, de kitartóan?
2022. máj. 11. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Dzsoki ***** válasza:
0%
Jelenleg,minimum,bi,de inkább leszbi. Próbálj fiúkkal ismerkedni,így még visszatérhetsz a helyes útra!
2022. máj. 14. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Helyes út? Miert nem helyes ha meleg vagyok?
2022. máj. 16. 20:22
 10/11 anonim ***** válasza:

Ne foglalkozz Dzsokival.

Ismerd ki magad, hogy mit szeretnél, és mondom: 20 éves korodig még változhat.

Addigra dől el végleg a lányoknál.

2022. máj. 16. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!