Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan adjam fel az életet?...

Hogyan adjam fel az életet? Nagyon fáj, Nem akarok élni. Bukásra állok pár tantárgyból, (egyetem). Mivel dolgozom ezért sokszor nem tudtam időt szánni tanulásra. többi lent.:

Figyelt kérdés
Nagyon visszahúzódó természetű vagyok, alig van egy-két barátom. Szorongok a nap 24 órájában. Utálom magam, és úgy érzem engem senki nem fog szeretni.. Megismertem valakit, akit azt hiszem most el is veszítettem, csökönyösségem miatt, nem írnám le azt a sztorit, de nagyon rossz és nagyon fáj az egész. Vajon ha két személy közt van egy konfliktus helyrehozható a dolog? Nem lessz már semmi ugyan olyan mint előtte.?! Nem akarok élni, életképtelen vagyok.
2022. máj. 13. 18:55
 1/3 anonim ***** válasza:
70%

Nem életképtelen vagy, hanem elkeseredett.


"Vajon ha két személy közt van egy konfliktus helyrehozható a dolog?"


Attól függ, mindenkinél más a határ, hogy mit nem tud már megbocsátani. Meg kell próbálni helyrehozni, de ha nem tud megbocsátani, akkor nem tudsz mit tenni.


Nem könnyű munka mellett végezni az egyetemet, ha tényleg nem tudsz időt szakítani mellette a tanulásra, akkor vagy abba kell hagyni a munkát, vagy kevesebb tárgyat felvenni egy félévre. Nem tudom milyen a napi rended, de próbáld meg elsőkörben jobban beosztani az időd.

2022. máj. 13. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ez volt a nyafogás része. Most fejtsd ki a problémádat is konkrétan!


"Felhők felett ragyog a nap." Ez örök érvényű.

2022. máj. 16. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Sajnálom, hogy kilátástalannak érzed a helyzeted :( ! Javaslom, hogy keress fel egy szakembert (jelen esetben pszichológust), aki segítségével ki tudsz mászni a szorongás és alacsony önbecsülés lehúzós, ragacsos mocsarából. A pszichológus keresőben magánban dolgozó pszichológusok közt tudsz keresni neked szimpatikus szakembert, illetve sok egyetem biztosít ilyen segítséget a hallgatók számára. Nézz utána, hogy nálatok van-e ilyen! Szurkolok, hogy minél hamarabb jobban legyél, állj talpra, és hogy egy sikeres vizsgaidőszakod legyen !
2022. máj. 24. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!