Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Az normális, hogyha valamilyen...

Az normális, hogyha valamilyen programra el szeretnék menni, és nem egyedül, akkor barátok rokonok helyett az alkohol jut eszembe?

Figyelt kérdés

Alig iszok alkoholt, de sokszor azon gondolkozok, hogyha valahova nem egyedül szeretnék menni, akkor az a megoldás, hogy csontrészegre iszom magam, és múltkor már vettem két doboz sört, egyet megittam, másikat apámnak adtam. Azért vettem, mert nem szerettem volna egyedül menni templomba, és ezért ittam utána fáradtnak éreztem magam. Normális, hogy erre gondolok, az alkoholt találom megoldásnak az egyedüllét érzésének csökkentésére?


19/F



2022. máj. 14. 01:59
 1/3 anonim ***** válasza:
Sztem nem nem normális. Én egy ideje a kajával próbálom csökkenteni az együllétet érzését, 123 kilo lettem. Sztem tudod,h a alkohol hova vezethet.
2022. máj. 14. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
megyek veszek is pár dobozzal. már rég ittam.
2022. máj. 14. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
#2: Pesti vagy? Menjünk már együtt?
2022. máj. 14. 17:38

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!