Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » 10-es skálán mennyire gáz?

10-es skálán mennyire gáz?

Figyelt kérdés
Szóval a régen még gyerekkoromban anno 13 éves voltam kitaláltam egy anime lány karaktert akihez eléggé hozzá nőttem régen ő volt a barátom meg minden. Mostmár kapcsolatban élek de még mindig a barátom ez a karakter.

2022. máj. 15. 18:30
A kérdező szavazást indított:
10/10 Nagyon gáz
9/10
8/10
7/10
6/10
5/10 Közepesen gáz
4/10
3/10
2/10
1/10 cseppet sem gáz
23 szavazat
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Hát amig nem csalod meg vele a párod, addig nem gáz.
2022. máj. 15. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Az ilyen esetekben egy képzeletbeli barát amolyan leszakadt éned egy része vagy a vágyad megtestesítője.

Akkor válik semmivé, ha befogadod vagy elfogadod és "visszaépül beléd".

Okkal alakulnak ki ezek fejben.

Ha egyedül nem tudsz változtatni, feldolgozni menj szakemberhez. Nem szégyen segítőkezet kérni, elfogadni.

Kérdés az: akarsz-e változtatni?

2022. máj. 16. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
48%
A te női ideálképed egy anime karakterben ölt testet. Aki szerint ez gáz az intoleráns. Nem hétköznapi dolog de igazán érdekes és amúgy egyáltalán nem is deviáns vagy taszító a dolog, szóval én nem aggódnék ezen. Mindenkinek van valami különcsége csak az átlagemberé szinte mindig titokban marad mert akié nem azt a többi szétszedi. Álszentek az emberek és nem is értik meg a környezetüket, pedig az sokféle és ez nem ma kezdődött hanem évezredekkel ezelőtt...
2022. máj. 16. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Nos, 13 évesen nekem volt vagy tíz képzeletbeli barátom. Nem gáz.
2022. máj. 26. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!