Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » 16 évesen Mozartot hallgatni,...

16 évesen Mozartot hallgatni, szerintetek fura?

Figyelt kérdés

Én modern-nek tartom magam. Dua Lipa a kedvenc énekesem, a modern színeket szeretem, a modern filmeket nézem meg. De régen ment egy mese a tv-ben, ami Mozartról szólt (olyan 8-9 lehettem) és azóta rajongom érte. Igazából nem is a zenéjéért, hanem magát mint embert szeretem.


De minden mással így vagyok. Megnézek bármilyen romantikus filmet, south parkot , de imádom a horrort, a disneyt.


És a zenével is így vagyok, Marilyn Mansontól lezdve meghallgatom akár Oszvald Marikát is :D

De lehet, ez azért van, mert a nagyszüleimmel éltem (a papám már meghalt) és mindig ilyeneket hallgatak, de bevallom, hogy tetszettek.


Más is van, aki ennyire "mindenevő"? 😀


És, hogy visszatérjünk Mozarthoz, tényleg nem tudom, volt e valami közöm hozzá, de ahogy olvasom az életét, a tetteit, annyira magamat látom benne. Vagyis... Én is szeretem szórni a pénzt, , és ja... Stb.

Valahogy erős kötődést érzek hozzá, de más ilyen zeneszerzővel nincs így, pedig nekik is ismerem az életét. (Szerettem mikor erről volt szó énekórán :D)


Anyám meg mindig csak les, hogy jessszus, nem vagyok normális xd

De tényleg szeretem Mozartot. Más is van így? Vagy valaki hasonló iránt érzett már így? 🙂

Köszi ha elolvastad.



2022. máj. 16. 15:06
 1/2 anonim ***** válasza:
68%
Ritka,de ha szereted, hallgasd nyugodtan.
2022. máj. 16. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Szerintem ez teljesen normális
2022. jún. 6. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!