Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mièrt várják azt a nőktől az...

Mièrt várják azt a nőktől az utóbbi időben, hogy meg kell bocsátani a fèlrelèpèseket?

Figyelt kérdés
Olvastam ezt több nő írásában, hogy sok ilyen esetben megbocsátanak. Mèg Almási Kitti pszihológus könyvèben is többször elhangzik a megbocsátás fontossága, ès azokról a nőkről ír haragosan, akik ezt nem tudják megtenni. Nekem sokszor az alábbiakból az jön le, hogy tűrni kell ezt is korlátlanul. Aki nem így tesz, az gonosz. Ti mikènt látjátok?

2022. máj. 25. 20:01
 1/2 anonim válasza:
Ember és kapcsolatfüggő a dolog. Nem mindegy, hogy új a kapcsolat vagy régi, miben is állt a megcsalás, milyenek voltak a körülmények, hosszabb folyamat eredménye-e, mit is vársz a kapcsolattól stb. Ha eseti a dolog, pl. buliban ismeretlennel, vagy elmegy prostihoz (nem rendszeresen) akkor érdemes átbeszélni, mert a férfiak sokkal könnyebben létesítenek érzelemmentes szexuális kapcsolatot mint a nők. Ebben az esetben semmilyen kötődés nem alakul ki az adott nő iránt, simán csak megdugta. Ha érzelmi kötődés is van az már neccesebb (munkahelyi kapcsolat, többször előforduló aktusok, stb.) Semmiképpen nem KELL megbocsátani. Ez a te mérlegelésed. Az emberek szeretik a mások életét élni és belecsaholni. Ne törődj senkivel, mert ez a TE életed. Te fogsz együtt élni a döntéseiddel nem más.
2022. júl. 5. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Egyetértek veled. Bár a nők között is van, aki szerelem nélkül létesít szexuális kapcsolatot főleg a szexuálisan tapasztaltabbaknál. Mindenki maga dönti el mit bocsát meg. Nekem a családsegítők mondták, hogy a gyerek miatt nem szabad elnézni az ilyen dolgokat, ha a csomó ott marad.
2022. júl. 5. 16:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!