Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Homofobok! Ilyenkor mit tennétek?

Homofobok! Ilyenkor mit tennétek?

Figyelt kérdés
Én nem vagyok homofob felreertesek elkerulese vegett. Engem az erdekelne, hogy akik izig verig homofobok azok, ha a legeslegjobb barátjuk akivel kiskoruk ota baratok comming outolna akkor rogton megszakitanak a kapcsolatot vele? Vagy ha a testvere akivel egyutt nottek fel es szerettek egymast azzal is? Vagy oket megprobalnatok elfogadni?

2022. jún. 6. 14:45
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
97%
Engem még az is érdekelne ezen felül, hogy ha a saját vér szerinti gyerekük vallja be, vagy a testvérükről derül ki, akkor mit tennének.
2022. jún. 6. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
3%
Én elküldeném egy jó paphoz
2022. jún. 8. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
#2 es ha nem segit?
2022. jún. 8. 22:32
 4/15 anonim válasza:
96%

Az esetek 9%-ban homofóboknak nem coming outol senki, az érintettek szimplán eltűnnek a delikvens életéből, akik ezek után értetlenkednek, a szerettük mért szakított meg velük minden kapcsolatot.

Én ismerek olyan meleg srácot, aki a szüleit építette le az életéből minden magyarázat nélkül. Ezzel megspórolt magának egy kellemetlen, fájdalmas élményt, nem kellett coming outolnia, a mocskolódást, elutasítást átélnie.


Szülőknek egy jó tanács, mindig gondolják át, hogyan osztják meg a nézeteiket a gyerekükkel, vagy hogy megéri-e olyan nézeteket vallani, ami lehet, hogy megmérgezi a gyerekükkel való kapcsolatot. Sosem tudni.

2022. jún. 9. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
0%
#3 Akkor pokolra jut
2022. jún. 9. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
95%
#5 "Kár", hogy nem létezik :)
2022. jún. 11. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
0%
De letézeik a pokol és Isten is
2022. jún. 11. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
A mesében biztos :)
2022. jún. 11. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
#7 Jártál már ott?
2022. jún. 11. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 harminezer oxigén ***** válasza:
96%

#5

ha van isten, és van pokol, akkor (halálom után) szívesen elbeszélgetnék a főnivel hogy miért küld a pokolra az miatt mert az vagyok akinek teremtett, férfi testbe nőnek.

egy finom rozé mellett megbeszélném vele


üdv

Niki

2022. jún. 11. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!