Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért vagyok képtelen velem...

Miért vagyok képtelen velem egykorú/fiatalabb fiúkhoz vonzódni? (17/L)

Figyelt kérdés
Bárhogyan próbálkozom, nem megy. Egyszerűen undorodom a gondolatától is, hogy egy ujjal is hozzájuk érjek, pedig nagyon sok fiú barátom van, igazából csak fiúkkal lógok. Viszont az idősebbekkel...olyan 50-60nál kezdődik (ritka ha fiatalabb férfihoz vonzódom), akkor viszont kb extázisba kerülök és olyan katarktikusan érzem magam, hogy szinte nem is tudok magamról. Még szűz vagyok, mert szerelemből akarom elveszteni, de sokszor nagyon nehéz visszafognom magam egy idősebb mellett és ilyenkor mindig büntudatom van. Undorodok magamtól, hogy csak a ráncok, az enyhe súlyfelesleg és az ősz haj képes megmozgatni a fantáziám (és ami azt illeti beszélgetni is ezerszer jobban szeretek velük). Mit csináljak, hogy egy fiatalabb is tudjon tetszeni? Próbáljam lenyelni az undort és csókoljak meg vkit a korosztályomból? Mit tegyek? A szüleim nagyon ellenzik ezt az egészet és mindig elmondják, mennyire csalódottak a nevelésemmel kapcsolatban, ha ez előjön, meg sztem se normális.

2022. jún. 7. 21:04
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

Miért erőlteted magadra azt, ami nem te vagy?

Oké, nem szokványos dolog... de basszus, legyél boldog! ^^

2022. jún. 7. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
90%
Próbálkozz 20 vagy egy picit több évesnél! Az első alkalom nem lenne rossz, ha szerelemből lenne amolyan együtt járós kapcsolatban! Utána majd kalandozol... ;)
2022. jún. 7. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
77%
Én 50 vagyok, és nem azért mert nem lenne jó korodbelivel dugni,de én erről inkább lebeszélnélek.
2022. jún. 7. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim válasza:
52%
Mert fiatal vagy,majd megváltozik a véleményed.F
2022. jún. 9. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
42%

El tudom képzelni mind azt, hogy van némi feldolgozatlan apakomplexusod freudi alapokra hivatkozva, vagy egyszerűen korod ellenére még annyira éretlen vagy szexuálisan, hogy az idősebbekhez való vonzódásod is csak a társadalmi elvárásodra való reakciód, de közben meg éppen azért undorodsz magadtól, mert mégsem gondolod komolyan, hogy testi kapcsolatba kerülj valakivel, aki ennyivel idősebb nálad. Persze az is lehet ehelyett vagy emellett is, hogy értelmileg meg érettebb vagy a kortársaidnál, én is mindig is ilyen voltam, hogy a korombelieket, de még a nálam öt évvel idősebbeket is szinte lenéztem, vagy max. velem egy szinten lévő tesómnak, havernak néztem, de sosem tudtam volna elképzelni, hogy bárkivel is komolyabb kapcsolatom legyen, ha nem idősebb nálam legalább öt évvel, de mondják is általában, h a lányok gyorsabban érnek a fiúknál biológiailag.


Még egy gondolat a haverokról: én is pont ilyen voltam, mint te, hogy kismillió haverom volt mindig is, bár végül is azért csak lett időben párkapcsolatom is, ám olvastam a Kóser szex 2 - Miért nem tudok szerelembe esni című könyvet, ahol arról ír a szerző, hogy minél több ellenkező nemű haverja van valakinek, annál később találja meg a párját, mivel nem tanulja meg az egészséges távolságtartást és kioltja a kíváncsiságot a másik nem iránt. Ez a mondat engem annyira meglepett, amikor olvastam, hogy ezért is emlékszem rá, és a szerző még azzal is folytatja, hogy most nézd meg, hogy milyen nemű az utolsó öt szám, akit te hívtál és nem családtag és nem munka és meglepett, hogy tényleg mind haverom volt. Persze a vallásosok, legyenek akár katolikusok, akár zsidók, akár sok más vallásban úgy elzárják a fiatalokat az ellenkező nem tagjaival való találkozás esélyétől, hogy egyes közösségek már bölcsödében is csak a saját neműekkel találkoznak a családtagjaikon kívül, ezért is házasodnak hamar, mert kíváncsiak a másik nemre. Engem ez nagyon elgondolkoztatott, hogy tán igaz is lehet, és el is határoztam, hogy a haverjaimmal való kapcsolataimat redukálom és megnézem, hogy változik-e bennem valami és tényleg igaz, mert amikor több hónapos kihagyás után találkoztam régi haverjaimmal, feltűnt, hogy tényleg mindig is volt közöttünk valamiféle szexuális bizsergés, amit én már megszoktam, mert egy nemileg vegyes és elfogadó társadalomban, családban, közösségben nőttem fel, mégsem mentem férjhez még harminc évesen sem, tehát lehet benne igazság. Talán érdemes lehet neked is kipróbálnod ezt, és/vagy elolvasni ezt a könyvet, amelyben amúgy szerepel egy olyan fejezet is, amelynek a címe szűzzé válni, ugyanis a szerző szerint minden új kapcsolatba úgy kell belemenni, mintha az első lenne és bár én is nagyon szeretem a haverjaimat és sokan hiányoznak, én megértettem a káros hatásait és nem hátat fordítottam a haverjaimnak, hanem csak ritkábbra fogtam a találkozásainkat és azóta nagyon figyelek a nemi energiákra, amit csak "böjttel" lehet igazán jól észrevenni.

2022. jún. 14. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
86%

Az én szüleim is csalódottak voltak hogy utáltam a vadas mártást és nem ettem meg, mert hogy az milyen finom... Hát hogy én milyen neveltetést kaptam... :D


Idén leszek 40 és amikor elkezdtem huszonévesen szexelni én is 40 feletti nőkkel voltam leginkább. Voltam huszonévesekkel is de azokkal volt probléma rendesen. Elképesztően illúzióromboló dolgokat tudtak elkövetni. Persze ebből nem szabad általánosítani! Érdekes módon mostanra jobban kezdtek el érdekelni a fiatal lányok. :D



Először is a férfiak többsége vonzódik a dagadt nőkhöz szexuálisan. Az érett nőkhöz is amilyenek a 40-50 éves nők. A lógó melleikkel, az átlag testalkatukkal ami csak árnyéka a 16-18 éves kori önmaguknak. Persze párnak nem olyant akarnak de nagyon feláll rá nekik ahogy a fiatal csajokra is de az kicsit más. Az idősebbek felé sokkal perverzebb és kéjesebb gondolataik vannak míg a fiatalok felé az esztétika a meghatározóbb. A női test szépsége. Ez szerintem teljesen normális. Emlékszem kedvencem volt egy orosz zongoratanárnős videó ahol egy fiatal fiún lovagol egy 50 körüli nő a zongora melletti kanapén. Nem volt szép nő de a szexuális szépség és az esztétikai szépség egymástól külön tud létezni. Irtóra vonzó volt. A harmadik szépségféle az én felfogásomban a kisugárzás. Ezen három keveréke adja a látható valódi szépséget.


A lányok másképp működnek mert az érzelem sokkal jobban meghatározza a viszonyulásukat, viszont őnekik is vannak perverzebb vagy naturálisabb vágyaik az erotika terén.


Az érett nők általában és sok 30 körüli csaj is pl tudja hogy ő mit szeret. Ezzel pedig semmi bajuk mert tudják hogy az egészséges szexualitás része. Szeretik pl a férfiak farkát szopkodni órákat, azt ha húzzák a hajukat szex közben, ha a pasi a mellükre élvez, vagy ha ráhúzzák őket a farokra. Ezek minden embernek új élmények. De hasonló mint amikor meghallgatsz egy jó zenét. Más elsőre hallani és más akkor amikor ismered és imádod. Pedig a szám ugyanaz és te is ugyanaz vagy.


Inkább azt mondanám hogy a szüleidnek kéne szégyellniük magukat hogy nem magyarázzák el az élet fontos dolgait. Talán maguk sincsenek tisztában vele. Ezt valami ocsmány és kerülendő dolognak tartják és nem is szexelnek csak hagyományos módon és sötétben, apád meg már nem akar vitatkozni. :D

Rengeteg fiatal lány van aki az idősebb pasikra bukik. A világ kerek és mindenre van példa, szinte minden létezik. Ez pl gyakori is, tehát normálisnak tekinthető.


Amúgy meg minden korosztálynak van hulladéka. A fiatal fiúk közül nem mind hazudozik csakhogy levedd neki a bugyidat, de azért elég sok megteszi. Nem mindegyik bánik veled rosszul és veszi semmibe az érzéseidet, de sok megteszi, plusz sok azért teszi meg mert kezdő.


A párkapcsolatokban valamiért manapság az az elképzelés hogy két kezdő tudatlan ember találja ki hogy mit kezdjen egymással. Jobb esetben szóbeli útmutatót kapnak hozzá de sokan azt sem, mert a témát a szégyenlősség és a megbélyegzés járja körül. Minden más területén az életnek a tapasztalt tanítja a kezdőt. Emiatt érthető ha a lányok egy része nem bízik a fiatalokban emiatt nem is érdeklik őket.


Az emberek szeretnek beleszólni mások életébe azért mert ha nem az ő "szerintük" véleménye alapján történnek a dolgok az zavarja a világképüket. Ez sokszor önzés és a saját céljaik miatt hőzöngenek nem másokért, még ha úgy is tűnik hogy ezzel másokat védenek...


Amúgy azt mondta sok kolléganőm hogy az őszes haj szexi. A bőröm nem ráncos és a hasam is kezdem ledolgozni és terveim szerint 60 körül úgy fogok kinézni mint sok 60 as aki kortalanul jól tartja magát. :D


Mert ugye ez se mindegy. Volt 32 éves akit azért utasítottam vissza mert úgy nézett ki mint egy lerobbant 60-70 éves, de pl van 60 éves nő aki még most is nagyon jól néz ki és vonzó.


A kor sokszor csak egy adat aminek túl nagy jelentőséget tulajdonítunk. Olyan mintha egy autó esetében csak annyit mondanánk hogy "piros". Ennyiből nem derül ki hogy mennyire jó az az autó. Persze kezdetleges magyarázatokhoz elég, viszont tudni kell érteni is hogy egy adott szám mikor mit jelent.


Hidd el hogy nem kell problémáznod a vonzalmadon. Főleg hogy igazán sok ilyen lány van.

Ha neked így jó akkor majd ennek megfelelően alakítod az életed és kötsz kompromisszumokat. Ez egyáltalán nem megoldhatatlan feladat, és sokkal jobb mint úgy élni ahogy mások akarják de neked egyáltalán nem tetszik.

2022. júl. 1. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a válaszokat!😊

#5 a pszichológusom szerint is apakomplexusom van és valamennyivel érettebb vagyok a kortársaimnál (ha elkezdek a Tímár Péteres Csinibabáról beszélni, ők arra a ytos szörnyűségre asszociálnak xd bár ez inkább csak boomerség). Viszont azt eléggé abszurdnak tartom h megszakítsam/megritkítsam csak ezért a kapcsolatot olyan emberekkel, akiktől amúgyse akarok semmit. Egyszer még a barátságunk elején a legjobb barátommal a parkban taliztunk, nagyon hideg volt (kb hajnali 2 lehetett) rajtam meg semmi nem volt csak egy rövidgatya és egy vékony hosszúujjú. Először ugyan odaadta a pulcsiját de még így is fáztam plusz akkor már ő is, úgyhogy úgy ahogy voltunk lefeküdtünk a földre és szorosan egymáshoz bújtunk kiskifli nagykiflibe. Azt tudni kell h ő egy jóképű fiú amúgy és sose taszított csupán nem vonzott. És azért emlékszem erre ennyire, mert szabad lett volna a pálya akkor még nem volt barátnője, és az eszemmel tudtam h ez úgy volna normális ha picit megmozgatná a tudat h egy helyes srác bújik hozzám hátulról...de éreztem h én ezt nem akarom, h egy kicsit se vonzódok hozzá. És ez nem változott 2 és fél év alatt semmit. De ez csak egy eset, több fiúnál is meglett volna az esély, de sose éltem vele mert ösztönből taszított. Viszont van egy ötven körüli férfi a városban, akivel mindig látjuk egymást az utcán, mindig ugyanott mert ugyanarra van dolgunk. És ami az érdekes, hogy láthatóan tetszünk egymásnak, mert mindig megnézzük a másikat és látom a mosolyából h nem vagyok ellenére :). Nem ismerem őt, nem is beszéltem vele sosem, csak azt tudom h nagyon nagyon nagyon szívesen lefeküdnék vele. De egyszer voltam szerelmes is, őt viszont nagyon jól ismertem és ő 65 éves volt.

Szóval ezekből nagyjából látszik, hogy nem valami társadalmi elvárásra válasz amit érzek, hanem elmondhatatlanul ösztönös és mindent elsöprő. Emlékszem, már 3 évesen is az oviban idősebb férfiakról fantáziáltam, h elvesznek feleségül, csókolóznak velem stb. Szóval ez nem mostani probléma, csupán most h kicsit több fogalmam van a szexről, minden vágyam intenzívebb és sürgetőbb lett.

Bocsi, ha kicsit kusza lett a válaszom, remélem azért ki tudod találni, mire gondolok😆


(Bár mindezek alapján amit leírtam, talán az elmélet az ellenkező neműek közti kíváncsiságról nem is annyira megalapozatlan...talán ez a baj. De tényleg nem tudnék csak ezért kevesebbszer beszélni/talizni velük)

2022. júl. 1. 21:05
 8/18 A kérdező kommentje:

#6 neked is köszönöm a válaszodat, ami azt illeti, a szüleim csinálnak extrém dolgokat (legalábbis amihez csak két ember kell), velem kapcsolatban valahogy mégis nagyon vaskalaposak xd. És azt hiszik hogy ez csak múló hóbort vagy nem tudom (mondjuk a Kern András kollázsomtól lassan kezdenek elbizonytalanodni ebben🤣).

Azt pedig nem tudom elképzelni h sok lány vágyna arra, amire én, mert eddig aki meghallotta, ki jön be kivétel nélkül mind fújolni kezdett, az egyik szerint toxikus hulladék vagyok. De nem ismerek annyi embert h ezt megítéljem, szval lehet h igazad van.

És valóban, engem is a belső és a kisugárzás vonz először, aztán a külső, csak sajnos eddig valamiért csak az idős férfiaké vonzott..

És remélem, eljutok arra a szintre, amit írtál h már nem fogom szégyellni, mire vágyok. Én is tudom h túl fiatal vagyok, sokszor magammal szemben is rengeteg irreális elvárásom van, nyilván még rengeteget kell tapasztalnom és tanulnom. De nem tudom, h ez el fog-e múlni egyáltalán, apa uncsitesójának a lányát csak a fekete srácok vonzották kislány korában is, most a 3. fekete pasiját fogyasztja éppen :). Mivel nem tudom eldönteni, mi ez, inkább várok, más kérdés h egyre nehezebb. Ha találnék egy nem házas, intelligens partnert akit nem zavar h lélekben a Spongyabobnál tartok, gondolom könnyebb dolgom lenne. De ez ráér, nem sietek sehová, minden kezdet nehéz :)

2022. júl. 1. 21:17
 9/18 anonim ***** válasza:
72%

Én a fél karomat odaadnám ha lefeküdhetnék egy 17 éves csajjal, de rám csúnyábban néznének mint rád. Persze nyilván nem érdekelne. :D

Mondjuk gyakran van hogy egy kiscsaj nem tudja levenni a szemét rólam. Nagyon szeretném tudni ilyenkor mi van a fejükben. :)



Az emberek javának olyan szokásai vágyai és perverzió vannak hogy csak lesnénk. Még akkor is ha nem lenne beteges. Vagy ha nem is tudna róla az illető csak később jönne rá és kezdené csinálni. Persze ezt titkolják de a másikat ettől még le tudják szólni.


A Spongyabob-os belső az kell és jópofa is. De a késői magyar filmek kultusza az már nagyon gyanús... :D Azok jó része bűnrossz alkotás. Koltai is inkább ripacskodott sok helyen ahelyett h valóban játszott volna. Pedig voltak régen jó magyar filmek. A Veréb is madár pl az egyik legjobb.


Nem tudom h meddig kéne várnod vagy ilyesmi. Ez nem idő kérdése hanem bizalom szimpátia stb.

A szülői nyomás viszont annyiból rossz hogy gátlásossá tehet. A mai nők java úgyis 30-40 közt vállal gyereket. Addig viszont pasiznak. Igaz az is h több kollégától lehetett hallani a 20 éves csaj 50 es pasi felállást. Az egyik kollégámnak pl most lesz gyereke. Ő 54 a csaj 21... Igaz a pasinak van három lánya. Mindegyik idősebb a csajnál. :D

Mondta hogy az anyósa megkérdezte h mi lesz ha a csaj 40 lesz ő meg 70? Erre mondta h lecseréli egy fiatalabbra. :D Nem vették a poént...


Másik kollégám apja most halt meg 93 évesen. A srác 22 éves. Az anyja 60 környéke.

Sporttársam apja 84 évesen halt meg a srác szintén 24 az anyja 50-60 közt van.

Rengeteg ilyen van és ez nyilván más család fajta mint ahol két harmincéves vállal gyereket, de létezik és működik. Szóval attól hogy az átlagember szerint ezt nem kéne, attól még sok embernek megfelel így.

Ha a szüleid úgy intézik h nem fogadják el ezt akkor nyilván nem fogsz nekik beszélni ilyesmikről.

Az emberismeret mindig fontos. Azt fejleszteni kell akárkivel is kezd az ember.

2022. júl. 1. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

#9 köszi a választ😊

Azt nem igazán értem, hogy a férfiaknak miért jó tapasztalatlan tinikkel szexelni, mert az én oldalamat értem xd de az nem rossz, hogy a legalapvetőbb dolgokat is szájba kell rágni nekik, meg elbénázzák a dolgot? Ennyiből sztem egy tapasztaltabb nő jobb lenne nekik.

A magyar filmekről annyit h imádom az összeset, szoci előttit, alattit, utánit és a 2000-es évekbelieket is (nagy kedvenceim a Maga lesz a férjem, Ház a sziklák alatt, Dúvad, Címzett ismeretlen, Kiss Katalin házassága, Eldorádó, Ripacsok, Kern összes, Garas Dezső összes, Jávor Pál összes, Burok, Zimmer Feri, Csapd le csacsi, jézusom itt abbahagyom xdd) a Veréb is madarat pedig nem ismerem sajnos, de akk meg fogom nézni😊

Amiket leírtál nos..durva h ebből ennyi van, valahogy régebben ez nem volt annyira elfogadott (úgy beszélek mint egy aggastyán xd), pl a Burok c film pont erről szól.

A szüleim meg csodálkoztak, mikor mondtam h pszichológushoz akarok menni, h legalább egyszer kiadjam magamból, ami nyomaszt, utána is több napig cseszegettek h nekik mondjam el..hát arra várhatnak xd, ha ennyire ez ellen vannak. Legutóbb a nagybátyám tartott nekem szentbeszédet h ez mennyire rossz és hagyjam abba úgy, hogy pontosan tudják, nem kavarok senkivel, mert addig akarok várni amíg elég érett nem leszek. Apám végsőroron az, aki nem annyira támad, csak azon filózik h mitől lehet ekkora apakomplexusom, h vajon mit csinálhatott.

Az emberismeret tényleg fontos, csak sajnos nem értek hozzá, nagyon rossz emberismerő vagyok, ezért is olyan nehéz.

2022. júl. 2. 15:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!