Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 40-es férfiak miért akadnak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

40-es férfiak miért akadnak ki azon, hogyha egy velük egykorú nő fiatalabb férfit választ?

Figyelt kérdés
2016. júl. 10. 19:09
 1/7 anonim ***** válasza:
Mert olyankor azt érzik, hogy a csoffadt kis kukacuk már nem kell senkinek
2016. júl. 10. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Eddig minden korombeli férfi bunkó, perverz vagy életképtelen volt. Én sem gondoltam volna 1-2 éve, hogy egy 23 éves srác fogja elrabolni a szívem, de megtörtént. Pedig esélyt sem adtam volna neki az ismerkedésre, ha nem csalódom ennyit a korombeliekben.
2016. júl. 10. 19:13
 3/7 RRR ***** válasza:

ne foglalkozz semmivel és senkivel!!!

boldog vagy ez a lényeg!!!!


mert egyből irigyek lesznek..

2016. júl. 10. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
47%
Az agyszinted biztos egy 23 évesén van . Azért egy 40 éves nő akárhogy nézzük nem gyerek már . Na de egy 23 éves .. a tojás héj a fenekén . Se élet tapasztalat, semmi, csak a farka áll .
2016. júl. 10. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Jól mondod. Úgy áll neki, mint a cövek és talán irigykedsz?:)
2016. júl. 10. 19:39
 6/7 anonim ***** válasza:
Hát ha te csak egy nagyot t*szni akarsz, akkor egészségedre. Mondom én, hogy TE nem agysebész vagy,vagy rákkutató :D
2016. júl. 10. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Irigykednek, egyértelműen. Olyasmikkel jönnek, hogy "a tojáshéj a seggén", stb, lásd a korábbi hozzászóló. De ez csak irigységből van. :)


Nekem csak nálam idősebb nőim voltak, lányokkal egyáltalán nem volt dolgom... talán már nem is lesz, hisz nem erőltetem a témát, az idősebb nőkkel sokkal könnyebb minden téren. (nem pejoratív értelemben!)


25/F

2016. júl. 10. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!