Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mennyire normális, hogy...

Mennyire normális, hogy utálom a nyári szünetet? Utálok kapálni a legnagyobb melegben, és minden nap magantanarhoz járni matekból. Egész nyáron történelem tankönyvet és egyéb más tárgyakhoz tartozó tankönyvet olvasni?

Figyelt kérdés
Nem szeretek tanulni a nyáron. 3-4 között van az átlagom, unom, hogy szinte minden évben arra megy rá az egész nyár, hogy a könyv fölött ülök. Észrevettem már, hogy akkor se leszek 5, ha egész nyáron tanulok, csak nem pihenek a nyáron! Akkor mire való a nyári szabadság, más miért szereti? 16 fiú vagyok.
2022. jún. 17. 06:25
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Akkor ne tanulj, mit kell ezen bonyolítani?
2022. jún. 17. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
88%
Az érettségire készülsz ennyire? Az egész töri érettségi szövegértés a kifejtésen kívül. Legalábbis nekem könnyen ment úgy, hogy hülye voltam belőle.
2022. jún. 17. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
92%

Pedig azért járatnak magántanarhoz, meg olvastatnak, hogy a felnőtt korod ne kapálással, meg fizikai munkával teljen majd.


A döntés a tiéd

2022. jún. 17. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem mész el diákmunkázni?
2022. jún. 17. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
88%
Új köntösben a kapálós-tanulós szöveg :D nagyszülők lemaradtak, csak szólok
2022. jún. 17. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Nincs az a magántanár, aki mindennap órát tart neked. A tanár is tudja, hogy az agynak is van szüksége pihenésre, és a tanultaknak le kell ülepedni.


Egyébként miért nem évközben jársz tanárhoz? Sokkal hatékonyabb lenne, nem szednél össze ekkora lemaradást.

2022. jún. 17. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
82%

Utálsz nyáron magántanárhoz járni.

Hihető, de ez azért van, mert tanév közben engedtél tanulás iránti utálatodnak.

.

Utálsz nyáron kapálni.

Az hihető, hogy jobb szeretnél télen, de akkor nem lehet.

Márpedig ha nem tanulsz, iskola után szeded más szemetét (amit 'közmunkának' neveznek), vagy pedig napszámosként kapálod más földjét.

2022. jún. 17. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Mifelénk nyáron nincs magántanár. Ez nem véletlen. Nem vagyok okos gyerek, de nyáron sose tanultam. Még úgy se, ahogy sokan, hogy a suli előtt 2 hétig átnézték a előző évet. A szünet az szünet, a suli az suli. Suliban viszont tanultam, mert azért voltam ott.
2022. jún. 18. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Hanyadikos vagy?
2022. jún. 24. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!