Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit tegyek ha utálatos vagyok?

Mit tegyek ha utálatos vagyok?

Figyelt kérdés

Nem szeretnék regény írni,de ugyebár régen óta veszem észre hogy gyűlölettel beszélek a másikkal,és talán nem kellet volna pár emberrel finoman szólva is parasztul viselkednem,de nyilván nem ok nélkül,de mind1.

És mivel gyerek korom óta agyon egy rossz családi létkörben születtem,ugyebár anyám mindig is hát eléggé szívta magát mert ugyebár testi fogyatékos vagyok (csak a kezem,szájasadékos vagyok),és veszem észre hát ugyebár néhányszor szó szerint egy korcs voltam..

És mivel nagyon hisztiztem gyakorin is iskola miatt,meg otthon is,hogy pont olyan iskolába vettek föl ahova nem szeretek lenni,utálom mint a jó büdös életet,és akartalanul vagyok itten..

És mivel tartja a mondás,előre nézzünk ne hátra,hogy lehetsek egy kultúráltabb ember?

Vagyis hogyan legyek férfi?

Mivel ebben a évben kicsit meghúztam magam,és elkezdtem kicsit realizálni magam,és mivel nagyon szeretnék barátkozni stb..

Mivel már unok itthon lenni a vén hülye apámmal,szerintettek mihez kezdjek?

Sokszor mondták hogy pszichiáter kellene nekem,csak a iskola pszichiáterben nem bízzok mert már úgyis tett borkultan hogy nem szívesen látt...



#depresszió,utálatos,utálat
2022. júl. 12. 23:56
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát, ha anyukád így viselkedett veled, az bántalmazás. Nem csoda, ha mogorva lettél. Pedig jó lenne egy szakember erre! A pszichiáternek az a dolga, munkája, hogy segítsen, tehát én biztatnálak, hogy menj!
2022. júl. 13. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

"csak a kezem,szájasadékos vagyok"


Ajakhasadék?


Mennyi idős vagy?

2022. júl. 13. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

2

Szia

Igen,szájhasadék vagy másként mondom,na mind1

18/F

2022. júl. 14. 04:19
 4/6 anonim ***** válasza:
illetve pszichológus, nem áter kell neked!
2022. júl. 14. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

4

Bocs hogy 1 hónap után írok,csak nem időm válaszolni..

Nem értem értem utoló mondatod,mit jelent hogy "nem áter kell neked!".

2022. aug. 3. 20:30
 6/6 anonim ***** válasza:
> nem pszichiáter, hanem pszichológus kell neked, bocsi
2022. aug. 5. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!