Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan szivassam az egyik...

Hogyan szivassam az egyik kretén osztálytársamat?

Figyelt kérdés
Nagyon balf*sz a gyerek. Mindig pofázik, énekel, balf*szságokat mond.
2010. szept. 22. 13:40
 1/10 Réti bubuzér ***** válasza:
67%
Sehogy. Törődj a magad dolgával kiskancsó.
2010. szept. 22. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
De nagyon gyépés a tag...
2010. szept. 22. 14:30
 3/10 anonim ***** válasza:
92%

Na idefigyelj. Fogom hogy még nem vagy 18, de azért megpróbálok hozzád felnőttként beszélni.


Tudom hiába mondom ezt, de akkor is leírom, hátha kicsit hamarabb megérted, pl nem 25 évesen hanem 24 évesen majd :) a tolerancia egy gyönyörű dolog. A gyépés osztálytársad bántani akar téged? Bántani akar valakit?


Te azt érzed hogy idegesít. Ki kényszerít rá hogy ideges légy tőle? Hatalma van a srácnak feletted? Akkor idegesít fel téged, amikor csak akar? És te hagyod? Ne röhögtessé', ki vagy te hogy akárki manipulálhat téged?. Az egyik legnagyobb erény ha Te tudod irányítani a saját érzéseid. Nem azt mondom hogy mindent tűrni kell, de ha nem bántanak, akkor ne bánts Te sem. Mert milyen jutalmat kapsz? Több pénzed lesz? Jobb nőd?


Azért mert Te nem tudod irányítani a saját érzéseid, nem a lökött osztálytársad a hibás...

2010. szept. 22. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
83%

Istenem, milyen probléma -.-

ember! ne törődj vele. ennyih.

2010. szept. 22. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Edd meg a gyereket.
2010. szept. 22. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
83%
hagyd békén..ne reagálj rá...ő igy akarja felhívni magára a figyelmet...ha látja hogy ez érdekel téged akkor folytatni fogja..nem tom mennyi idős vagy , (én most leszek 13)de sztem ez le kellett volna hogy essen :D
2010. szept. 25. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
83%

engem is szivatott egy osztálytársam

egyszer nagyon felidegesített, beszólt nekem órán, leégetett mindenki előtt, akkor oda mentem hozzá kiszedtem a padból, és neki löktem egy padnak x)

Szegény elkezdett könnyezni xD



Persze cigány gyerek x)

2010. szept. 30. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
83%

Figyelj!

Többverziós!

Ha hülye a gyerek, vagy nagyon kretén, akkor nem szívatni kell őt. Egyszerűen ki kell kerülni.

Ha rosszindulatú és kötekedik, akkor megérdemli, hogy leápold, de ha jószándékú, max idegesítő, akkor meg kell próbálni megérteni őt, ha lenne néhány jóindulatú szavatok hozzá, lehet, hogy ő is tenne erőfeszítéseket annak érdekében, hogy közelítsen felétek.

2010. szept. 30. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Már megbocsáss de ez elég bunkó dolog tőled, bár nem ismerlek.
2010. szept. 30. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Mi a fenének kell piszkálnod azt a szegény gyereket? Ártott neked? Tudod milyen lelki sérüléseket okozhatsz neki, csak azért mert hobbiból vagy unalomból elkezded csesztetni?! Szóval hagyd békén!
2010. szept. 30. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!