Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Az normális, hogy néha amikor...

Az normális, hogy néha amikor a barátommal vagyok, annyira boldog vagyok, hogy sírok?

Figyelt kérdés

Még csak 1.5 hónapja vagyunk együtt, 3 hónapja ismerem. Olyan erős köteléket érzek, mint még soha. És már kétszer előfordult, hogy csináltunk együtt valamit, random egymás szemébe neztünk beszelgetés nélkül és könnybe lábadt a szemem. Érzem, ahogy árad a szeretete felém és csak boldog tudok lenni, ha vele vagyok vagy rá gondolok. Ez nem túlzás kicsit? Hogy tudnám kontrollálni?

24n 27f


2022. júl. 27. 09:14
 1/4 anonim ***** válasza:
63%
De, túlzás
2022. júl. 27. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%
Minden attól függ, hogyan reagál a barátod. Ha ő is hasonlóan érez, nincs gond. Ha nem, le fog pattanni.
2022. júl. 27. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem ismerjük a lelkivilágod, nem ismerjük az élettörténeted, nem tudjuk mi zajlik benned éppen. Nyilván oka van ennek és neked kell tudni, hogy mi. Lehet, hogy csak hiperérzékeny lélek vagy és nagyon szerelmes, az is lehet, hogy szeretethiányos, önbizalom hiányos, lelki sérült... DE!!! Számít bármit is, amíg boldogok vagytok együtt??? Ne törődj apróságokkal, élvezd ki, míg tart...
2022. júl. 27. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ez szerintem nagyon nagy túlzás. Nekem egyszer volt egy hasonló barátnőm, szinte megfolytott a szeretetével, egy idő után meguntam, de nagyon nehezen tudtam megértetni vele, hogy vége. Tapadt mint a pióca. Azóta mondanom se kell ez a hatalmas szeretete átcsapott gyűlöletbe. Szerencsére ritkán futok vele össze.


Szóval ezzel vigyázzatok, és ezt a férfiaknak írom.

Neked pedig azt, hogy építsd le ezt a túlzó ragaszkodást senkitől sem függhetsz érzelmileg, mert egyszer meg fogja unni, és magadra maradsz. Aztán bánhatod a dolgot.

2022. júl. 27. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!