Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Más is van úgy, hogy nem tud...

Más is van úgy, hogy nem tud örülni a gyerekeknek?

Figyelt kérdés

Lehet, hogy ez nekem abból ered, hogy régen a kisebb gyerekek is szekáltak mert csendes voltam. Vagy nem tudom.. A lényeg, hogy utálom a gyerekeket.

Van akit szeretek pl. tv-ben vagy sorozatokban vannak akiket aranyosnak találok, de amúgy a kisbabáktól undorodom.

Lehet, hogy ez csak a kamaszkor miatt van, de én nem tudom elképzelni magam egy gyerekkel.

Türelmetlen vagyok , makacs, önző.


De anyukám szomorú emiatt, hogy nem akarok gyereket.

De egyszerűen utálom őket, és remélem ez nem változik.


Az unokatesóm most terhes, kisfiúja lesz , mindenki örül a családban, én meg fapofával nézem a képeket amiket küld.

Oké, nem kívánom a halálát meg ilyenek, de egyszerűen nem tudok nevetni meg örülni, hogy ez az!

De még féltékenységre sincs okom, nem itt laknak, tesóm sincs.

De valahogy nem megy.

Nem tudok örülni a gyerekeknek.


Annyira rosszul érzem magam, hogy ilyen vagyok. Szerintetek érzéketlen lennék?



2022. aug. 15. 16:59
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen normális tinikorban. Semmi olyat nem írtál ami extrém lenne, bejön a 25-30éves kor és elkezdenek dolgozni az ösztönök akkor mindennél jobban akarsz. Főleg, hogy ha lány vagy. Legtöbb lánynál ez ugyanígy lejátszódik. Huszonéves korban valami hirtelen bekattan és csak a gyerek lebeg a szem előtt ilyenkor.
2022. aug. 15. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

nem, nem vagy egyedül. A gyerek más, mint egy nyugodt, jólnevelt felnőtt. A gyerek nem hülye, csak kicsi. Ezt próbálja kompenzálni azzal, hogy kuabálva beszél,minden csínytevésben benne van, átgondolatlanul cselekszik...

Ez azért van, mert még nincs élettapasztalata. Azt pedig saját kárán tanulja meg. Ehhez bizony idő kell.


Nos ezért ráz ki a frász, mert a tanulási, tapasztalatszerzési szakon belül mi,felnőttek szörnyülködünk..


Nincs benned semmi hiba, négy-öt év, és megváltozol.


Aki ezt nem tudja, az lehet, hogy öregen született?...nem, csak szégyenli a gyerekkori hülyeségét, gaztettét, ezért úgy tesz, minha öreg bölcs lenne(pedig nem az)


Fel a fejjel, szarni bele.

2022. aug. 15. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ne aggódj, vannak, akik felnőtt korukban se szeretik meg a gyereket, és nem lesz gyerekük. De még nagyon fiatal vagy, ez változhat, teljesen felesleges már most terjesztened, hogy nem szereted őket és nem akarsz gyereket. Úgysem aktuális még, nem érdemes konfliktust gerjeszteni miatta. Ha rokonnak, ismerősnek gyereke lesz, akkor gratulálsz nekik, ahogy illik, aztán nem nagyon kell foglalkozni vele.
2022. aug. 15. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Más gyerekével én se tudtam soha semmit kezdeni.

Undik, idegesítőek, buták, néha kegyetlenek, rettentően sokat kell velük foglalkozni.


Aztán megszületett a kislányom, és nála csodálatosabb teremtést el se tudok képzelni. Imádom. Rengeteg időt töltök vele, mert akarok vele tölteni (az anyja is el tudná látni). Minden percét élvezem amikor vele vagyok, és mindig rá gondolok, amikor nem.

2022. aug. 15. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!