Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mitől lehetek ennyire gyáva?

Mitől lehetek ennyire gyáva?

Figyelt kérdés
Nem szeretek élni. De egyszerűen nem bírok végezni magammal. Ha késsel próbálkoztam akkor elkezdett remegni a kezem, annyira, hogy nem bírtam megtartani. Ha gyógyszerrel+alkohol azt túléltem. De másmilyen módon nem vagyok rá képes, valahol reménykedek benne, hogy nem nekem kell véghez vinnem a feladatot és esetleg valami egészségügyi okból adódóan bekövetkezik a sorsom. De ezt több helyen is olvastam már így a neten, hogy valaki nem merte megtenni. Elég gyakori eset, mi ennek az oka, hogy ennyire gyáva legyen valaki?
2022. aug. 18. 17:31
 1/6 Ellewie válasza:
Mert nem érzed úgy, hogy "minden mindegy csak legyen már vége". Ez azt jelenti, hogy keress fel egy szakembert és lásd meg az élet szép oldalát. Ne akard eldobni az életed, fel a fejjel.
2022. aug. 19. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Késsel végezni magaddal.....nem egyszerű dolog. Nemzetközi gyors. Ami átrobog a városon.
2022. aug. 19. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Azzal rengeteg embernek tenném tönkre a napját, olyankor muszáj a vonatnak megállnia, nem mehet tovább.
2022. aug. 19. 10:39
 4/6 A kérdező kommentje:
Attól meg, hogy az én életem értéktelen másé nem az.
2022. aug. 19. 10:41
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem akarsz te meghalni......nem ide írogatnál.....ennyi.
2022. aug. 19. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Es ha mar ugyis mindegy,miert nem adsz egy eselyt annak,hogy kulfoldre koltozol, egy olyan helyre,qhol a kutya sem ismer,es megprobalsz uj eletet kezdeni?

Nekem semmi sem jott ossze eddig az eletemben. Az öngyilkossághoz gyava vagyok. Azert is,mert lehet fennall annak az eselye,hogy van pokol. Akkor meg a vegtelensegig szenvednek ott. Azt fontolgatom,hogy mikegyek kulfoldre. Persze a traumaktol,multbeli dolgoktol ott se tudsz 100% megszabadulni. De uj kornyezetben,uj emberek kozott lehet konnyebb a felejtés

2022. aug. 21. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!