Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ha megszunnyadok, akkor miért...

Ha megszunnyadok, akkor miért ejtem el a telefonomat?

Figyelt kérdés
Esténként, de még éjfél után is szoktam írogatni valakivel, amíg valamelyikünk el nem alszik. Ha megszunnyadok, akkor elejtem a telefont. Mindig ez van, ha megszunnyadok, és pont úgy fekszek, hogy a földre tud esni a telefonom (aminek az üvegfóliája is lepattant egy kicsit pont emiatt). A megszunnyadást észre se veszem, csak arra riadok fel, mikor hirtelen hallom a hangos koppanást (ugye a telefon a földön landolt). Pedig úgy fogom a készüléket, hogy nem nagyon eshetne ki a kezemből. Ez valami agy által kontrollált valami, hogy ne fogjak semmit alvás közben? Mivel amúgy kellően erősen fogom, így valami olyasmire tudok gondolni, hogy megszunnyadáskor valahogy kinyílik a kezem, így megszűnik a fogás. Ha ez így van, akkor valahogy meg tudom erősíteni a kezemet, hogy jobban bírja? Vagy ezt az agyam irányítja? Legalább pár perccel tovább maradhatna csukva a kezem, mert amúgy ezek a megszunnyadások sokszor csak pár percesek, de van, hogy rendes alvás lesz belőle. Jó, tudom, lerakhatnék az ágy mellé egy ruhát, hogy arra essen a telefon, de elsősorban nem ez érdekelne most, hanem az, hogy miért ejtem el. Amúgy van, hogy az ágyon marad, és arra ébredek, hogy valami nyomja az oldalamat.

2022. aug. 22. 22:55
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Elernyednek az izmaid mikor elalszol.
2022. aug. 22. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
*ELszunnyadni lehet.
2022. aug. 22. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!