Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » A márkás ruhák, dolgok teszik...

A márkás ruhák, dolgok teszik az embert azzá aki?

Figyelt kérdés
Hosszú véleményt kérek!
2022. aug. 26. 01:19
 1/4 anonim válasza:
100%

Nem



Nem



Nem



Nem



Nem



Nem



Nem



Nem



Nem



Elég hosszú?

2022. aug. 26. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
A márkás ruhák, dolgok eladása az eladót gazdaggá teszik. Ha innen nézzük, akkor a kérdésre a válasz: igen.
2022. aug. 26. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem.

Az akinek letisztult és helyén van az önismerete annak nem a márkák dominálnak, hanem az, hogy hogyan tudja egyéniségét kibontakoztatni, melyek azok a ruhadarabok, kombók, amelyekre azt mondja "ez vagyok én".


Jómagam szakmában is vagyok, varrok magamnak, ám ami megtetszik és bevillan a fejemben a kép mely darabjaimhoz, hogyan kombinálhatom, akkor megveszem.


Mindegy, hogy márkás, kamu márkás vagy pl egy kínai áru.

Minden jöhet.


Barátnőm kérdezte: miért nem varrod meg?

Egyszerű a válasz: mert az úgy jó ahogy van +sok időt spórolok, ami alatt pl alkotok mást és többért elmegy, mint az adott ruha, amit megveszek.


De pl vannak olyan dolgok, amiket nem fogok tudni elkészíteni, mint pl harisnyák.


A kínaiaktól vettem egy nagyobb kartondoboz harisnyát.

Fekete-kék átmenetes, felemás, combzokni hatásúakat.

Az egyik cipő amely szívem vágya volt, azt is a kínai piac dobta forgalomba.


Egyik fotós barátom modelljén láttam a képen, mondom: nekem ez kell!

Elegáns,vagány,szexi,bokagalléros,modern darab, platformos. Szép kialakítású.


Teljesen bele illett a stílusomba.


Vettem 2 feketét, 1 vajbarnát és fehéret is.


Magamnak olyanokat csinálok, amelyek fejemből pattannak ki és hasonlót se látni. Erre jó a varrás, kibontakozás.


Tesóm pl márkabúza, ám ő se belül se kívül nem balanszolt személyiség és ezt az összevisszaságot tükrözi a megjelenése.

A márkákkal pedig villogni akar, nagyon a felszínnek él.


Ha pl 100 ember megdícséri vagy csak bólogat, hogy jól néz ki, de 1 valaki ellenkezőjét állítja kb kétségbeesik, van hogy inkább átöltözik.


A fiatalabbak körében is megy a flexelés márkákkal, ám ők még gyerekek, azt hiszik a felszín a minden. A média és internet pedig ezt is nyomatja beléjük.


29N

2022. aug. 26. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem. A saját adottságai és a gondolatai teszik az embert azzá, aki. Nem a pénze és nem a tárgyai.
2022. szept. 24. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!