Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Férfiként vagy fiúként (elsőso...

Férfiként vagy fiúként (elsősorban tizen vagy huszonévesként) melyik ruhás lányba szeretne bele leginkább?

Figyelt kérdés

#1 [link]

#2 [link]

#3 [link]

#4 [link]

#5 [link]

#6 [link]


+ Válaszba leírhatod a korodat is



2022. szept. 17. 15:16
A kérdező szavazást indított:
#1
#2
#3
#4
#5
#6
9 szavazat
 1/9 anonim ***** válasza:
86%

Nem a ruhába szeretek bele.

Lány nélkül felesleges mutatni.

2022. szept. 17. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
84%

Meg sem néztem a képeket.

Baromira nem a ruha miatt szeret bele az ember valakibe.

2022. szept. 17. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Számít a ruha is, de elsősorban a lány.

Tehát lányról ruha nélkül el lehet dönteni, de ruháról lány nélkül... na, azt nem.

2022. szept. 17. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Azért szerintem előbb látják a lányt ruhában, és csak utána "ruha nélkül el lehet dönteni":)


Úgy értettem hogy ha ugyanúgy nézne ki és ugyanúgy viselkedne hat lány, akkor melyik ruhába lévőbe szeretne bele (leggyorsabban).

2022. szept. 17. 15:53
 5/9 anonim ***** válasza:
70%
Akkor miért olyan ruhákat választottál, amiben nem jár senki.
2022. szept. 17. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a ruha nem befolyásolja, hogy milyen gyorsan szeretsz bele valakibe. Nekem a 2. tetszik legjobban egyébként. 27f
2022. szept. 17. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
81%
Akárhogy csűröd-csavarod, nincs jelentősége a ruhának. Pont leszarom. Ha a kiszemelt személyisége megfog, akkor egyrészt biztos, hogy annak megfelelően fog öltözködni, másrészt semmi jelentősége nincs számomra, hogy mit visel. Egy feltétel van: ne szégyelljem magam amikor megjelenek vele valahol.
2022. szept. 17. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
39%

Csak szólok, hogy az első ruhát lehet megnézni... a többinél van valami agresszív kód, amit letilt a böngésző.

Az első ruha pedig királyi, az életben sehol se látsz olyat.

2022. szept. 17. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 NTBS ***** válasza:
100%
A 2-es lány, de nem a ruha miatt.
2022. szept. 17. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!