Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan alakult az életed?...

Hogyan alakult az életed? Elégedett vagy?

Figyelt kérdés

Pl.: Tanulmányok, munka, család, utazás, emberi kapcsolatok..


Mik a legnagyobb tanulságok számodra? Van-e jó tanácsod a fiatalabbaknak?


Nemet és kort is írhattok. 🙂


Köszönöm szépen. 🤍



2022. okt. 5. 23:03
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
48 évesen jutottam el odáig, hogy tudom irányítani. Kezdek elégedett lenni.
2022. okt. 5. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

75 éves, cisz nemű vagyok. Ez a lényeg

F.

2022. okt. 6. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Cisz nemű?
2022. okt. 6. 07:07
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha madár lennék, rögvest belerepülnék egy forgó ventillátorba.
2022. okt. 7. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

1.Nem cselekedet számít, hanem mindig a szándék.


2.Nem működik az, hogy ,,kit érdekel mások véleménye."Mert ha függsz emberektől, akkor emiatt kikozosithetnek,meg ha jó szándékú ember is vagy.

Ha meg kikozosittenek akkor hátrányt szenvedsz a jövőben ha valami közös ugyetek lesz.

2022. okt. 8. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha újra kezdhetném, hamarabb lesz.rnám, hogy mit gondolnak rólam vagy a tetteimről mások. Amúgy boldog és elégedett vagyok magammal és az életemmel 🙂

39N

2022. okt. 8. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
#5-ös válaszoló, ezt kicsit bővebben kifejted?
2022. okt. 14. 08:39
 8/8 anonim ***** válasza:

Ha valami rosszat csinálsz, de nem szándékosan akkor nincs miért bűntudatot legyen, meg ha mások el is ítélnek emiatt. Mert tudstositod magadban, hogy nem rossz szándékból cselekedtel.

De attól függetlenül el itelhetnek, ha nem tudják a szándekodat, és ha például egy munkahelyen elítélnek,ki kozositenek, akkor nem fognak együtt működni veled, ha rájuk vagy utalva például egy szakma tanulás szempontjából.

Ezért számít, hogy mit gondolnak mások rólad szerintem, mert nemtudod függetleníteni magad az emberektől ha nem vagy nagyon gazdag,vagy valamilyen módon önfenntartó telyesen.

Sajna nemtudok magyarázni annyira. De remélem érthető, a szándékom segíteni akarás volt, remélem nem okoztam zűrzavart az elmédben.(Igaz vám az a mondás is, hogy ,,a pokolba vezető út is jó szandekal van kikövezve" de szerintem érthető amit írtam.

2022. okt. 14. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!