Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Halálra ítélnének, de lehetősé...

Halálra ítélnének, de lehetőséged lenne öngyilkosság elkövetésére, Te azt választanád, vagy inkább hajtsák végre rajtad az ítéletet? Az ítéletet kötéllel, golyóval, vagy injekcióval hajtanák végre.

Figyelt kérdés
halálbüntetés, kivégzés

2022. okt. 18. 15:06
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Huh, ez jó, csak lyukas az emlékezetem, és gondolkodni sem tudok.

Volt valami olyasmi (nem tudom műfajilag mi), ahol az elítélt választhatott. Megtette. Majd a bíró mondta, hogy engedjék szabadon. Sajnálom, hogy nem jut eszembe pontosan. A válaszában volt csavar, ami lehetetlenné tette a dolgot.

Ha ebben a kérdésedben lenne egy ilyen menekülés, én biztosan azt választanám.

2022. okt. 18. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
88%
1, volt egy vicc, választhatott, hogy akar meghalni és azt mondta, hogy öregségben. Erre gondoltál esetleg?
2022. okt. 18. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
67%
Az ítélet végrehajtását. Ugyanis benne van a pakliban, hogy nem sikerül a kivégzés, ebben az esetben pedig el kell engedniük. Bár a felsoroltak pont hatásosak, a villamosszéket lehet nagyobb eséllyel túlélni.
2022. okt. 18. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim válasza:
78%
Lefejezést kérnék jó éles alabárdal
2022. okt. 18. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Jogászkodós dolog volt. Kivégzési módodról volt szó, és valami olyan, hogy ha eltalálja, hogyan végzik ki, akkor ez lesz, ha nem találja el, akkor az.


Hasonló volt ügyvédes. Abban állapodtak meg, hogy ha elveszti az első perét, akkor visszakapja a tandíjat. Aztán az ifjú jogász beperelte a mesterét, hogy neki visszajár a tandíj. Ha megnyeri, ha elveszíti, fizetnie, az eredmény ugyanaz.

2022. okt. 18. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ hogy valaszthatok e ezek közül a kivegzesi módok közül. Amúgy valszeg az ítéletet választanám 1 mert amugyis meghalok, 2 valamennyire vallásos vagyok
2022. okt. 18. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha választhatnék a kivégzés módjai közül, akkor egyértelműen csinálják ők, injekcióval. Ha viszont random módszert alkalmaznak, akkor inkább megoldom én.
2022. okt. 18. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Az emberek 99%-a az utolsó pillanatig ragaszkodik az életéhez, minden körülmények között. Nem véletlen, hogy pl. háborúban, koncentrációs-, vagy munkatáborban minimális (volt) az öngyilkosok száma. Szerintem szinte mindenki a kivégzésre várna.
2022. okt. 18. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 NTBS ***** válasza:
100%
Kivégzés.
2022. okt. 18. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 020310192051759397 ***** válasza:
injekció
2022. okt. 20. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!