Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért van az, hogy amióta...

Miért van az, hogy amióta dolgozok úgy érzem, hogy gyorsabban megy az idő?

Figyelt kérdés
Pedig pont, hogy több szabadidőm van. Mert nem kell minden hétvégén tanulnom, mint eddig, hanem szabadok a hétvégéim. Meg az estéim is. Főleg egyetem óta kéne éreznem, hogy rámzúdult a nagy szabadság sok idővel, de azt érzem, hogy egy egy éve történt esemény, mintha pár napja/hete lett volna.
2022. nov. 30. 16:07
 1/5 A kérdező kommentje:
Azért érezhetem, mert azóta monotom és egyhangú az életem és nincsenek barátaim? De az is pont, hogy lassítania kéne az időt, mert barátokkal, meg pozitív eseményekkel repül az idő.
2022. nov. 30. 16:08
 2/5 anonim ***** válasza:
63%
Majd, ha gyereked is lesz, akkor gyorsul igazán. Egyik nap még tologatod a babakocsiban és hirtelen már diplomázik.
2022. nov. 30. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy idősödsz egyre jobban fog repülni. Másképp érzékeljük az időt.

Főleg, hogy nincsen az a tengés-lengés, mint suliban.

Ott csak suli, haverok, család.

Kilépve több mindenre kell gondolni, több minden történik.

2022. nov. 30. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Családot nem szeretnék. A munkahelyem meg laza, tengés-lengés van pont.
2022. dec. 1. 08:16
 5/5 anonim ***** válasza:
Írj naplót mindne este, nekem nagyon lelassította a dolgokat.
2022. dec. 3. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!