Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mitől van ez? Érzéketlennek...

Mitől van ez? Érzéketlennek tarthatnak miatta? Ez baj?

Figyelt kérdés
Régóta van ez..igazábol az van hogy mások elött szorongok..mármint nem mindig de nemtudom kimutatni az érzéseimet.A boldogságot igen meg mindent igazábol de pl sirni nemtudok..a tatám 1éve halt meg és nagyon szerettem.és amikor megtudtam ottvolt anyukám is előtte nem tudtam sirni azt hittem nemis fogok..aztán amint egyedül maradtam elkapott a sírás. Viszont a temetésén nem sirtam..régóta így van ez..
2010. szept. 30. 20:05
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nyugi, nem vagy egyedül. Én még panaszkodni se vagyok képes, szó szerint ég a képem, ha panaszkodom... szégyenlem.

Te szégyenled magad, ha mások sírni látnak? Vagy önmagaddal szembeni elvárás hogy vidám légy? Mert akkor az a probléma... vagy esetleg család/közeli barát keltette dolog...

2010. szept. 30. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
igazábol nemtudom énse hogy miért..sose mondtak nekem olyat h ne sirjak már me ez gáz vagy ilyesmi..csak nemtom..jó családom van meg jófej haverok segitenek ha bajom van..csak nehezemre esik valamiért.mindig magamban dolgozom fel a dolgomat és ha sirok akkoris mindig egyedül.nem mintha akarnék mások elött deha olyan érzés fog el hogy sirnom kell de más is ottvan nemtudok.
2010. szept. 30. 20:14
 3/4 anonim ***** válasza:
szerintem ez nem nagy probléma , de relatív , kinek mi a nagy probléma.
2010. szept. 30. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
hát alapjába véve nemis..csak már volt olyan érzésem hogy valaki(családbol)úgynéz rám mintha nekem nem lennének érzéseim..vagy nemis tudom elég rossz volt..meg hogy azthiszik előttem mindent lehet mert én úgyse vagyok érzékeny..pedig igen csak többnyire elnyomom magamba.:S
2010. szept. 30. 20:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!