Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Utálom a magyarokat, szégyelle...

Utálom a magyarokat, szégyellem hogy magyar vagyok. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2022. dec. 9. 15:28
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
54%
Térj észhez.
2022. dec. 9. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 Kólauborkával ***** válasza:
90%

És okod is van rá? Én személy szerint nagyon kevés embert helyeztem az “utálom” kategóriána, talán, ha 4 ember van benne.


Csak azért kérdezem, mert valószínüleg teljesen mindegy hova mennél, bunkók, lenézök, fennhéjázók mindenhol vannak, amennyiben pont velük találkozol, miben lenne különb egu spanyol vagy izraeli, mint a magyar?

2022. dec. 9. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 Kólauborkával ***** válasza:
88%

Egyébként és tényleg nem kötekedésböl kérdezem, hanem azért, mert jómagam is tapasztaltam már, hogy az én viselkedésemre reagál a környezetem. Szóval nem lehet, hogy te esel túlzott elvárásokba? Vagy nem komunikálsz rendesen?


Amikor épp bal lábbal kelek, akkor persze én is mindenkit fasznak kiáltok ki, de utólag sokszor rájövök, hogy én voltam a kretén.


Ha öszintén magadba nézel ilyen alkalmak UTÁN akkor nem jutsz hasonló felfedezésre?


Érted, ott valami gond van, ha az a felfogás, hogy mindenki hülye csak èn vagyok helikopter. Ilyenkor lehet tudni, hogy valószínüleg te vagy az oka a legtöbb sérelmednek.


Rossz napjai mindenkinek vannak.

2022. dec. 9. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
Nem olvastam végig, de az elejéből látom, hogy már te "eldöntötted" hogy miért gondolom ezt. Teljesen más oka van. És nem Magyarországon lakok.
2022. dec. 9. 16:37
 5/23 Kólauborkával ***** válasza:
82%
Ja, hogy már jós is vagy, akkor ne haragudj, kár volt idöt pazarolni az írásra…
2022. dec. 9. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%

Mi az oka?

Én se Magyaországon élek, de bizonyos dolgok miatt nem egy egész országot ítélek el… 😒

2022. dec. 9. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 Lucifer-666 ***** válasza:
100%
Keress fel egy papot!
2022. dec. 9. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
85%
Gondold át, hogy tényleg értelmes dolog-e általánosítani.
2022. dec. 9. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim válasza:
67%

Szerintem menj víznek!

Én Magyarországon lakoM!

🤔😮😩

2022. dec. 10. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 Ray86 válasza:
16%
Jól teszed a magyarok ostoba nagyképű tahó nép.
2022. dec. 11. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!