Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » A pszihologusom selejtnek...

Porsie kérdése:

A pszihologusom selejtnek nevezett,pontosabban isten selejtjenek. Fel tudom jelenteni hangfelveteles bizonyitekkal?

Figyelt kérdés
2023. jan. 6. 15:07
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
A beleegyezésével készült az a hangfelvétel?
2023. jan. 6. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
84%

Ha nem tájékoztattad előre hogy hangfelvételt készítesz, és ő nem egyezett bele határozottan, illetve nem engedélyezte hogy harmadik félnek is kiadd a hangfelvételt, akkor bizony simán feljelenthet érte.

Nem te őt, hanem ő téged.

Merthogy az, hogy így nevezett, nem ütközik semmilyen törvénybe. Viszont az, hogy titokban készítesz hangfelvételt, és az fel akarod használni ellene, az többször is.

2023. jan. 6. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Ez nem az emberi jogok megsertese?
2023. jan. 6. 15:52
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Amit te csináltál? Az közéjük tartozik.
2023. jan. 6. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Tanulmányoznod kellene az emberi jogokat. A másik meg az, hogy a sebészt is feljelented, mert beléd vágja a kését? A gyógyítás gyakran fájdalmas.
2023. jan. 6. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem keress fel egy betegjogi képviselőt. Ő tudni fogja a továbbiakat.
2023. jan. 6. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Az is lehet hogy csak kiváncsi volt a reakciódra. Mennyire vagy érzelmileg stabil.
2023. jan. 6. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Borderline beteg vagyok. Es mar volt o.gy. kiserletem. Akkor ez nem 1 kesztetes?
2023. jan. 6. 17:03
 9/13 anonim ***** válasza:

7es vagyok

Figyelj nem kell ezt ennyire fel venni hogy ilyet mondott. Szerintem nem akart neked rosszat, egy pszihologus nagyon megválogatja a szavait. Nem tudom hogy mióta jársz hozzá de mondom lehet csak kiváncsi volt a reakciódra és tesztelt, vagy régebb óta jársz hozzá és kicsit lazább lett de az is lehet hogy csak félreértettél valamit. Ezer oka lehet. Irhatsz többet is magadról pl hány éves vagy, fiú/lány, mióta jársz, miről beszelgettél pszihologussal stb.

2023. jan. 6. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Egy pszichológus semmi esetre se mondthat ilyet. Fel nem jelentheted emiatt, de mindenképpen hagyd ott a francba. Ha tényleg ezt mondta, akkor ez a nyomorúlt is kezelésre szorul.
2023. jan. 6. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!