Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ha törvényes lenne, résztvenné...

Ha törvényes lenne, résztvennél népírtásban, tömeggyilkoságokban ?

Figyelt kérdés
Annak kapcsán kérdezem, mert Rétvári Bence államtikár olyan szintű kirohanást rendezett LMBTQ ügyben, ami nagyban hasonlít a zsido népírtást elindító világháború előtti gyűlőletkeltéshez. A fidesz valószinűleg azt teszteli elfogadnának-e az emberek népirtáshoz vezető törvényeket.
2023. jan. 10. 17:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
27%
Nem ._ .
2023. jan. 10. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
31%
Népirtás volt, van, lesz. Alapvető érdeke dolgos népünknek. Ezen a környéken rendszeresen és módszeresen pusztították és pusztítják a népet.
2023. jan. 10. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Metionin ***** válasza:
42%
Nem, nem az én asztalom az ilyesmi. Én nem bántok senkit, aki engem nem bánt, kivéve az állatkínzók, mert azokat büntetném, ha lehetne.
2023. jan. 10. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
79%
A háború,mészárlás,gyilkosság az emberi természet alapeleme,genetikailag kódolva van belénk az erőszak.A gond az,hogy amit holnap törvényessé tesznek,azt néhány év múlva lehet hogy emberiség elleni bűnnek fogják nyilvánítani.Vagyis törvényesen népírtasz,aztán leültetnek 50 évre...A másik:ha engednék a tömeggyilkosságot,könnyen átkerülhetsz egyik "oldalról" a másikra-lesznek akik úgy gondolják hogy Te vagy az aki nélkül jobb lenne a világ...onnantól kezdve még wc-re is úgy mehetsz,hogy viszed a fegyvert magaddal,mert nem tudhatod mikor jönnek el érted.
2023. jan. 10. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
61%

Azért ezek a dolgok élőben nem olyan jók és viccesek. Persze, ha pszichopátiával élsz vagy valami olyan betegséged van, ahol az empátiád hiányzik, akkor oké.

De egy normális, egészséges ember lelkét a halál (különösen amit ő okozott) megviseli, nemhogy még szánt szándékkal keresse a lehetőséget...

Akkor se tenném meg ha törvényes lenne, még olyat se tudnék megölni aki az értékrendünk szerint "megérdemli" (pl p€dók)

2023. jan. 10. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
66%

Alapvetően támogatom a népesség ritkitasat, de nem faji, vallási és nemi hovatartozas alapján szelektalnek.


Csúnya kimondani és leirni is, de én az olyan embereknek adnék lehetőséget az eutanáziara, akik egyrészt egyébként se akarnak élni, vagy olyan betegséguk van, hogy ugyan élnek, de önmagukat soha nem fogják tudni ellatni(és emiatt a család is vagy lemondott róluk vagy ha nem, akkor megterhelo mindenhogyan számukra), néhány durva pszichiatriai korkepest, hajlektalanok stb.


Illetve nem kéne mindenkit bármi áron megmenteni sem.

2023. jan. 10. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 NTBS ***** válasza:
63%
Nem. Anno a II. Vb alatt is alkoholt kellett adni a katonáknak.
2023. jan. 10. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 TappancsMancs ***** válasza:

Nem olvastam, de kétlem, hogy lehetne ilyet idézni.


Meg nem keverném egy akár LMBTQ ügyben (vagy más ügyben) tartott közlést, még ha nagyon nyomatékos is, a bárhogyan is a népirtáshoz kapcsolhatósággal. Úgy tűnik az emberek bedőlnek bármilyen acsarkodó nácizós közlésnek, elég valamit odaírni és bekajálják. Nagyon úgy tűnik.


Két kérdés lenne:

1. Hol az idézet erről?

2. Mi köze az LMBTQ ügyben felszólalásnak a népirtáshoz? Javasolt népirtást ott valamilyen módon? (Akkor hol az idézet?)


Plusz "kérdés":

3. A fidesz miért is tesztelné a népirtás elfogadásának törvényét? Csúnyát mondásra persze ezt is ki lehet találni és sokminden mást is.


Amúgy a gyűlöletkeltés és a népirtás nem ugyanazok, sőt a gyűlöletkeltésnek egyáltalán nem velejárója a nácizás...


>>> Nem kell átvenni mindent amit az interneten leírnak, így yugodtan abba lehet fejezni a nácizást :) Lehet helyette konkrétumokról is beszélni ami előrevisz dolgokat.

2023. jan. 10. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
61%
Első vagyok, nem tudom miért pontoztatok le, annyit írtam hogy nem gyilkolásznék össze-vissza mindenkit.
2023. jan. 10. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Rétvári azért van ott ahol, mert az opni bezárt és nem tudták hova elhelyezni, így elengedték.
2023. jan. 10. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!