Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Akik hanytatjak magukat vagy...

Akik hanytatjak magukat vagy próbáltak mar.! Meddig kell elmennem?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Gyűlölöm a testem bár nem agyok kövér !! Evesi rohamok törnek RAM... Hanytatni szoktam magamat... De soha nem sikerül ha sikerül is csak keveset hanyok ... Mennyit kell hanynom hogy semmit ne hizzak??

Köszi :) és lécci kimeljetek azoktól a valaszoktol hogy mennyek orvoshoz meg hogy hülye vagyok meg mennyire káros az onhanytatas !!! Tudom...de muszáj


2010. okt. 3. 19:05
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Miért csinálod ezt? :( Ahhoz, hogy ne hízz, nem kell hányatnod magadat egyáltalán, csak egy nap alatt normális adagot enni :S

2010. okt. 3. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Alig eszek heti 6edzesem van ..de ilyen alkatú vagyok.. És minden kaja után megyek a wc re de csak oklendezek
2010. okt. 3. 19:15
 3/7 anonim ***** válasza:

azért törnek rád evési rohamok,mert hánytatod magad.ennyi.

menj el ameddig akarsz,ha meg szeretnél halni.

aki hülye,annak ennyi jár.

2010. okt. 3. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Azrt törnek rád evési rohamok, mert heti 6 edzésed van és a szükséged van energiára, amit te nem viszel be rendesen, mert alig eszel valamit. Étkezz rendesen, és akkor nem lesz ilyen bajod és nem is fogsz elhízni, akkor meg pláne nem, ha heti 6 edzésed van :S


első

2010. okt. 3. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Hiába kéred, hogy ne írjak ilyet, neked akkor is orvos vagy Pszichológus kell.

Más módja is van annak, hogy ne hízz vagy fogyj.

A gyakori hánytatással, a gyomorban levő gyomorsav is feljön és idővel majd szépen szétmarja a nyelőcsövedet. Neked ez kell? Megéri?

Inkább sportolj és egyél normálisan..

2010. okt. 4. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

az ember maga dönti el, hogy cseszi el az életét.


és ha fogyni akarsz bzmeg ne hányjál hanem tornázz vagy valami. és ez nem muszáj.


TE BETEG VAGY.


mármint nem úgy hogy az agyaddal van baj :D habár kitudja.. de tényleg a bulímiát kórházban is szoktak kezelni. olyan mint a drog. vagy mint a cigi. ha elkezded, nincs visszaút. és hamarabb meghalsz.

de ezt zárójelbe mondom.


kezeltesd magad. szüleid tudják?

2010. okt. 4. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nem tudjak...:( tudom.tudom... Igazatok van .. Nem vagyok kövér sőt kifejezetten vékony.. Tudom hogyrosszat teszek és abba kell hagynom de nem megy nem mondhatom el senkinek! Néha úgy érzem hogy senkiben nem bizhatok ... Sok barátom van és a szüleimmel is jóvá vagyok de ha elmondom csalódni fognak.!
2010. okt. 6. 16:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!