Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Kedves lányok, asszonyok!...

Kedves lányok, asszonyok! Lassan úgy érzem, lemaradtam valamiről a helyes wc használati oktatáson, ezért őszinte, részletes válaszokat kérek. Mit csináltok a mosdóban perceken keresztül? (Kivéve persze, ha esetleg megvan!)

Figyelt kérdés

A pontos procedúrat kéretik leírni, mert én nő létemre nem tudom feldolgozni, h más miért van bent annyi ideig.

A hétvégén a színházban mosdóra várva megint elfogott a kétség, h én csinálok rosszul valamit, h 1 perc alatt végzek... De most komolyan, én bemegyek, elvégzem a dolgom, törlök, felöltözök, kijövök. Másnál mi tart 3 percig? Őszintén, és komolyan érdekel, kérlek segítsetek.:D



2023. jan. 30. 12:34
 1/3 Metionin ***** válasza:
50%
Ha nem kell hozzá külön vetkőzni (színházban pl. van ruhatár de egy állomásban mire leveszem amit le kell, is van 2 perc) akkor nekem is kézmosás, dolog, töröl, kézmosás, ha kell, rúzs igazítás, ami pár másodperc és go. Aki ennél tovább van, az valószínűleg még sminket vagy hajat csinál, dezodorozik, speckó fehérneműje van, amit csatolgatni kell vagy ilyesmi.
2023. jan. 30. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Itt most nem a már tükör előtti szépítkezés a kérdés, hanem konkrétan az, ami a wc fülkébe történik pl egy színház mosdójában. :D Mikor áll a sor, és emberek perceking vannak bemt egy pisire, akkor mi van, mi a jó istent csinál kb minden nő, ezt nem értem...
2023. jan. 30. 22:04
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Na megnyugodtam!!!!! Engem mindenki kőszívűnek tart, mert ugyanezt kérdezem mindig.


A hócipőm televolt, hogy az egyetemen, ha 3!! lány előttem volt, tuti nem kerültem sorra.


Bulin egy év volt bejutni a wcre ugyanemiatt, aztán még kezetmosni külön műsorszám volt, mert a lányok egy évig bámulták magukat a tükörben.


Nemrég voltam színházban, hát már úgy rohantam vissza az előadásra, akkor volt a sor.


Hacsak nem ittak meg 2 liter vizet és pisilik azt ki 2 perc alatt, nem értem mit időz ek bent.


Kizárt, hogy mindenki a wcn egyszerre menstruáljon...

2023. febr. 2. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!