Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Homofób vagyok, ha ezt gondolom?

Homofób vagyok, ha ezt gondolom?

Figyelt kérdés

Szerintem amikor valaki nem a másik nemhez vonzódik, az egy fajta szervi/mentális eltérés a nagy átlaghoz képest. Tehát én egy fajta rendellenességként tekintek rá.


Viszont számomra sem negatív sem pozitív töltete nincs a dolognak. Nem zavarnak, nem sajnálom őket (mint pl. néhány más rendellenességgel született embert), nem gondolom, hogy ez pozitív vagy negatív tulajdonság, csak van.


Nagyjából ahhoz tudom hasonlítani, mint azt, hogy valaki nagyon alacsony növésű pl. 100cm-nél nem nő magasabbra. Pontosan ugyan olyan emberként tekintek rá, de attól még ez egy rendellenesség szerintem.


Ettől homofób vagyok?


2023. febr. 9. 12:43
1 2
 1/19 anonim válasza:
41%
Szerintem ez már igenis homofóbia. Az hogy egy mezei átlagember ilyen bátran kijelenti hogy ez rendellenesség mikor még a tudósok se tudják miért is alakul ki. Egyes orvosok szerint csak öröklött mások szerint öröklött + gyermekkori traumák miatt alakul ki. Akárhogy is, előítéletes vagy mert beskatulyázod rendellenességnek. Homofób vagy és én melegként messziről kerülöm az ilyeneket.
2023. febr. 9. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
13%

Az öröklődésre/gének semmilyen bizonyítékot nem talált senki, pedig nagyon alaposan kutatták.


Személy szerint a lélek által hibásan lehozott, korábbi életekhez kötődő információnak tartom, amikor a korábbi élet nemi szerepét hozza le a lélek.

Ez áll legközelebb a valósághoz, azonban ezt lennének leginkább képtelenek elfogadni a (brit)tudósok.

2023. febr. 9. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
73%

Az egyes válaszoló nem kicsit egoista, én meg az ilyeneket kerülöm.

De hogy válaszoljak,nem vagy homofób,mert tőled élhetik az életüket és nem kritizálod őket.

2023. febr. 9. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim válasza:
42%
Homofób nem, csak buta
2023. febr. 9. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim válasza:
63%
Ez nem homofóbia, de azért ez nagyon hibás definíció, pontosabban eszerint mindenki rendellenes, aki nem a leggyakoribb szemszínnel/hajszínnel született, vagy ugyanígy a vértípus alapján is lehetne rendellenesnek hívni embereket.
2023. febr. 9. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 steven95 ***** válasza:
68%

Azt gondolsz amit akarsz, lehet okokat és következményeket boncolgatni, de én megmaradok az origóban, hogy homoszexuális vagyok, beérem ennyivel. S jé.. ez eltér a heteroszexualitástól, ha nem így lenne akkor nem is lenne külön neve.


Azon vitatkozni, hogy ki minek mit tart és ez hogyan függ össze bármilyen szintű homofóbiával, nincs sok értelme.

2023. febr. 9. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
79%
Nem vagy az, legfeljebb szerinted a tudomány az, amit te tudsz (jól vagy rosszul, mindegy).
2023. febr. 9. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim válasza:
34%
Nem vagy homofób. Jól látod a dolgot mert egészséges vagy. A melegek úgy is támadni fognak, ami érthető. Engem sem zavarnak, de azért azt tisztázzuk, hogy az emberi test nem erre lett teremtve, szóval igen is rendellenes. És nem kell magunkra erőltetni a nezetüket, ahogy mi sem erőltetjuk rájuk hogy igenis legyenek heterok, csináljak azt amit akarnak. Hajrá!
2023. febr. 9. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
61%

Cicuska a homofóbiáddal nincs gond!

Inkább hogy te mindenkit lenézel magad körül, de ez nem a mi bajunk.

Barátaid száma tükrözi,a problémáidat.

2023. febr. 9. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
21%

Mindenki tudja mi a helyes legbelül, csak nem ismeri be.


Azonos neműt dugni pont annyira egészséges, mint kecskét, vagy kutyával nyalatni a puncit.

Mindegyik beteg. Ahogy gyerekekről ábrándozni is. Csak utóbbi ha tettekre váltják gusztustalan, egy ártatlan gyerek "gyerekségét" megölni a perverz vágyak miatt. De nem tehet a gondolatokról ő sem.


Aki szerint meg állattal csinálni erőszak, az el akarja hinni a médiában tolt hazugságot. Nem erőszak. Egy nőstény ha nincs hangulatban nekimegy a hímnek. Ha van kedve, hagyja. Ha kirázod a kutyának, élvezi, mitől lenne erőszak.

Ez a hazugság azért létezik az állatokkal kapcsolatban, mert nagyon egyszerűen belátható lenne hasonló elv mentén, hogy akkor állatokkal lenni is csak a szexualitás egy fajtája, tetszik nem tetszik ez van.

Csak ez nem vetne jó fényt a homoszexuálitásra, ezért bélyegzik meg.

Ha erőszak kutya faszát rázni, simogatni is az, nem egyezett bele.

2023. febr. 9. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!