Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Jól gondolom, hogy a legjobb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jól gondolom, hogy a legjobb barátom meleg lehet?

Figyelt kérdés

Még csak fél éve ismerjük egymást, de az nagyon feltűnt nekem, hogy ő más mint a többiek. Volt már, hogy random megölelt, vagy megveregedte a vállam. Azt mondja nagyon kedvel engem, és én segítettem neki túljutni egy nehéz időszakon. Csak nekem furcsa, hogy valaki ennyire közvetlen?

Én 28F, ő 20F



2021. nov. 16. 11:10
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Biztos nem csak neked, de ez édeskevés ahhoz, hogy valakiről ezt feltételezzem.
2021. nov. 16. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha közvetlen, az még nem jelent semmit.

Tudod mi volt az a nehéz időszaka?

Ha a legjobb barátod, akkor az belefér, hogy megkérdezd, hogy beszélj vele erről is.

2021. nov. 16. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem jelenti azt hogy meleg.
2021. nov. 16. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
11:26, elég sok ember kihasználta, ezért kevés emberben bízik meg. A szülei elváltak, az apja nem tartja vele a kapcsolatot, az édesanyja meg régóta alkoholista. Meg elég sokszor mondja, hogy ő feltétel nélkül megbíz bennem, pedig még annyira nem ismer engem.
2021. nov. 16. 11:37
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

2-es vagyok.

Megbízik benned, mert figyelsz rá, megérted. Szeretethiánya van. Kell neki egy kapocs, egy barát, aki biztos pont.

Tényleg beszéld meg vele.

Sokan vagyunk úgy, hogy a közeli ismerősünket megérintjük, megsimogatjuk a karját, a hátát, és meg is ölelgetjük. Hála, szeretet. Nem szexuális indíttatás, vonzalom miatt.

2021. nov. 16. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez még nem jelent semmit, akár meleg is lehet, de kőheteró is. Te is leírtad, hogy szeretne kötődni másokhoz, ez viszont nem feltétlenül jelent szexuális preferenciát. Ennyi infóból NEM tudod meg. Ha akkora haverod, akkor beszélgessetek a szexualitásról (ne azt kérdezd meg "b.zi vagy-e" hanem általában a csajokról, szexről, vagy hogy mit gondol a homoszexualitásról).
2021. nov. 16. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
10%
A pozitív emberi, baráti kapcsolatok pontos jellegét, a kapcsolat mélységét nehéz meghatározni. A meglevő szimpátia az agyban keletkező oxitocin hormon hatására könnyedén átfordulhat homoerotikus vonzalomba.
2021. nov. 16. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
95%

Ez nem jelent semmit, de persze kizárni sem lehet. Nagy szeretethiánya van, az tuti. Egyébként jót tenne neki nagyon pszichológus látogatása, mert nagyon sok traumája van, amit nem oldott meg még. Persze még 20 évesen gyerekcipőben van, de minél előbb elkezdi, annál jobban lesz. Bízni is fog másokban és át fog látni másokon, ezért nem tudják majd ennyire kihasználni. Azért is lehet kihasználni most, mivel nem kapott otthon szeretetet, ezért nem tudja, hogy mi a normális kapcsolat. Benned is azért bízik meg, mert gondolom kedves vagy vele. Hát gondolhatod, hogy otthon mennyi kedvességet kapott. Mindenki ahhoz ragaszkodik, ami jó neki. De ez tényleg nem jelenti ezt feltétlenül, hogy meleg is.


Átérzem egyébként, mert én is ugyanilyen cipőben voltam. Én is jobban kimutatom az érzéseimet közelebbi embereknek, mivel én sem kaptam otthon semmit. És mivel számomra fontos az érzelem, ezért úgy gondolom, hogy másnak is jól esik, ha kimutatom. És lássuk be, ez azért többségében így van. Főleg egy depressziós országban, ahol mindenki búvalb*szott képét kell nézni.

Kérdezz rá, ha megbízik benned, akkor úgy is elmondja.

2021. nov. 16. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Attól hogy valaki ennyire közvetlen, még egyáltalán nem következik belőle hogy meleg is. Mi is megöleljük egymást a legjobb haverommal ha találkozunk. igaz én meleg vagyok, ő pedig nem, de akkor sem azért ölelem meg mert dugnék vele, hanem azért mert ő a legjobb haverom. :)

Ez inkább az egyénre jellemző tulajdonság, hogy mennyire közvetlen.

2021. nov. 16. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
És te meleg vagy kérdező?
2021. nov. 16. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!