Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Más is járt így? Ki lehet...

Más is járt így? Ki lehet nőlni a felsőbbrendűségi komplexust? Többi lent

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy olyan 2 hónapja átjöttem egy jóval erősebb iskolába, mert az előzőben mint én a kis 9.es csak a végzősökkel tudtam barátkozni, mert az osztálytársaimmal csak hülyéskedni lehetett, de szinte kivétel nélkül átlag alatti ésszel voltak megáldva. Ebből kifolyólag a tanárok igen alacsonyra rakták az oktatási színvonalat és az alsós tudásomért kitűnő tanuló lehettem. Ebben az iskolában pedig elvileg valami hihetetlenül intelligens diákok járnak, de az a tapasztalatom habár a lexikális tudásuk tényleg nagy, de az élethez buták. Nem beszélhetek velük úgy ahogy akarok, mert le kell butítanom magam, hogy megértsék.

Ezek miatt kezdem azt hinni, hogy itt nem lesznek barátaim, mert a jelenlegi osztálytársaimmal még hülyéskedni sem lehet mert begyöpösödöttek és uncsik. Jelenleg úgy érzem, hogy nincs ertelmes ember körülöttem. Ezért most hatalmas egom lett sajnos:(


2023. febr. 23. 18:25
 1/3 anonim ***** válasza:

"Ezért most hatalmas egom lett sajnos"


Ha már észrevetted, még időben vedd kisebbre.

Tanulj minél többet, és töltsd az idődet kellemesen és hasznosan.


Még összeszokhattok, és barátot is találhatsz.

2023. febr. 23. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Lucifer-666 ***** válasza:
Én tudom magamról, hogy a többiek nem alsóbbrendűek csak én felsőbb. Erről senki sem tehet igazából...
2023. febr. 23. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Az hogy komolyan veszik a tanulást még nem azt jelenti, hogy nem szoktak hülyülni. Ott is megvannak a klikkek. Ha jobban megismered őket, tapasztalod majd hogy -kis képzavarral- a zord külső érző szívet takar. :)

Amúgy nem egyszerű egy gyengébb suliból egy erősebbre váltani.

Kell hozzá elszántság. Le a kalappal előtted! Ügyes vagy!

2023. febr. 23. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!