Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit tegyek? Totál elment a...

Mit tegyek? Totál elment a kedvem az egész naptól.

Figyelt kérdés
Reggel nagyon jól keltem, elterveztem mit fogok csinálni stb. Nos, ez reggeliig jó is volt. Akkor összevesztem a tesómmal valami hülyeségen és ez totál rányomta a napomra a bélyegét. Azóta fekszem az ágyamban és semmi kedvem nincsen csinálni semmit. Egyre fáradtabb vagyok és ki vagyok akadva, már a fejem is fáj. Mit tegyek, hogy újra úgy érezzem magam mit reggel? Vagy, hogy egyáltalán legyen kedvem csinálni bármit is? Nincs semmi motivációm.

2023. febr. 25. 12:37
 1/4 anonim ***** válasza:
53%
Ebédelj meg, aztán kapj fel egy vékony kabátot, és menj el sétálni legalább pár utcányi távolságra. Süt a nap, rügyeznek a fák, nézegesd meg őket. Közben simogasd meg azt a cuki kutyust a szomszédban.
2023. febr. 25. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Menj edzeni! Jobb lesz,és erősebb is leszel.Én most megyek
2023. febr. 25. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Lucifer-666 ***** válasza:
100%
Min vesztetek össze? Kibékültetek? Mihez és miért nincs kedved?
2023. febr. 25. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Talán már késő válasz, de egyetértek #1-el. Menj ki, sétálj a városban vagy a természetben, csodáld meg a világot, aztán ülj be valahova és egyél ott egy jót.
2023. febr. 25. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!