Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan tudnám elnyomni a...

Lau6 kérdése:

Hogyan tudnám elnyomni a könnyeimet,lelki fájdalmaimat? Hogyan lehetnék kívülről érzelemmentes?

Figyelt kérdés
2023. febr. 26. 22:47
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Jobb egy BMW-ben sírni mint egy biciklin.
2023. febr. 26. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Alfa Romeo a legjobb választás erre, mert akkor a pénztárcád miatt fogsz sírni. Nem gondolsz a jelenlegire.
2023. febr. 26. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
El kell engedni a gyalogosokat. Állj meg, ha pirosat kapsz , de ha zöld,akkor menj előre!
2023. febr. 26. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
100%
Tudom szomorú dolog, hogy az olaj egyszer el fog fogyni, de manapság már feltalálták az elektromos autókat így lesz mivel járni akkor is amikor már olyan drága lesz a benzin, hogy nem lehet azt megfizetni. Szóval kitartás és vegyél elektromos autókat.
2023. febr. 26. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Megértelek, ugyanezt éreztem, amikor összetörtem a Mazdámat. Csak az billentette helyre a lelki egyensúlyomat, amikor beültem az új Toyotámba. Azóta két év telt el, és imádom! Már nem is hiányzik a Mazda.
2023. febr. 27. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Tetesd át a pszichológiai kategóriába.
2023. febr. 27. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 demokrácia válasza:
47%
Sehogy, az érzelmeknek nem nagyon lehet parancsolni, de értelme sincs. A fájdalomcsökkentésnek vannak technikái, de csak csökkentésről lehet szó, teljes nem teljes annullálásról. Pl. megkeresed az ügy jó oldalát.
2023. márc. 5. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!