Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Üldözési mániám van, vagy...

Üldözési mániám van, vagy tényleg figyelnek minket a mobil kameráján keresztül?

Figyelt kérdés
Mindenesetre le szoktam ragasztani a kamerát :/

2023. márc. 28. 16:25
A kérdező szavazást indított:
üldözési mániád van
tényleg figyelnek minket a kamarán keresztül
24 szavazat
1 2
 1/15 anonim válasza:
77%
Na ezért mentem el pár hónap után az ügyfélszolgálati munkámból. Ilyen idióta, hagy ne mondjam milyen emberek hívogattak minket nap mint nap, hogy mivel kínai márkájú telefon ezért a kínai kormány figyeli őket meg török hackerek vezérlik a kamerát...
2023. márc. 28. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
70%

Akit akarnak ,figyelik. A kamera tavolrol ki be kapcsolhato.


Akk csk kicsit is ert a telokhoz meg a fogyasztoi szokasokat vizsgalo cegekhez,annak nem vagy fura…..

2023. márc. 28. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
84%

Azért ragasztod le, mert szoktál otthon meztelenkedni, vagy csak úgy alapból félsz?

Amúgy simán lehet, hogy akár figyelhetnek minket a kamerákon keresztül, de ez nincs bizonyítva.

2023. márc. 28. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Engem leshetnek, csak legyen mibe hányjanak :D
2023. márc. 28. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Mi érdeke lenne a kínai kormánynak téged figyelni?
2023. márc. 28. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Nézd meg a telefonod adatforgalmát! Azon látszik hogy küld-e a telefon az inzetnetre felvételeket.
2023. márc. 28. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Nézd, gyakorlatilag, ha végig gondolod, akadálya nincs annak, hogy figyeljenek, visszont, ha nem vagy valami magas beosztású személy, politikus vagy valami nagy múlti igazgató, akkor szerintem senkisem pazarolna erőforrás arra, hogy figyeljen téged.

Max, esetleg még akkor, ha valamilyen tevékenységed felkelti valamelyik titkosszolgálat érdeklődését.

2023. márc. 28. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Esetleg egy kamera nélküli telefon?

Ha butafont veszel, arra még programot se lehet telepíteni.

2023. márc. 28. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Hidd el, te önként és dalolva megadsz minden releváns információt magadról, gondolj csak a közöségi oldalakra vagy a google keresésekre vagy úgy általában a virtuális jelenlétedre. Ezekből sokkal többet megtud rólad az, aki akar valamit, mint a telefonod kameráját kémlelve.

A virtuális lábnyomodat meg kb bárki lekövetheti nem kell hozzá mégcsak különleges informatikai tudás sem, érdekes mód ez valahogy senkit sem érdekel.

2023. márc. 29. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Kizárni szerintem nem lehet, hogy figyelnek, de ahhoz fel kell törni a telefont, amit tudtommal többnyire valamilyen weboldalon, vagy letöltött appban elhelyezett kódon keresztül szoktak megtenni. Ha nem nyitsz meg minden ismeretlen linket, és nem töltögetsz le hasznosnak tűnő vackokat, főleg alternatív (nem Google Play) forrásból, nem kell aggódnod.
2023. márc. 29. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!