Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért érzem a felnőttfilm...

Miért érzem a felnőttfilm fogyasztását megcsalásnak, ha a párom csinálja, és normálisnak, ha én?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy ez nem megfelelő gondolkodás, ezért szeretnék utána járni, hogy változtathassak rajta. Ahogy gondolkodom, leginkább az van a fejemben, hogy a férfi a nő egész testét, arcát figyeli, ahhoz vonzódik, saját esetemben viszont csak az eseményt, kisebb részleteket nézek, azt sem venném észre, ha kék lenne a bőrük.
2023. márc. 30. 12:17
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
58%
Ezek szerint te vagy a nő. Figyelj csak! Mi lenne, ha egymást fogyasztanátok, a filmeket pedig meghagynátok a magányos embereknek? Meg is oldódna a probléma.
2023. márc. 30. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod, de nem ez volt a kérdés. Különböző munkarend mellett, amikor a partner 10 kilométerrel arrébb van, akkor így oldja meg az ember. Nem szeretnék ebbe a témába bele állni.
2023. márc. 30. 12:28
 3/13 anonim ***** válasza:
84%

Mert ostoba és önző vagy, azért.

De komolyan, ilyen egyszerű.

A férfit senkivel nem érdekli jobban a szereplők személyisége, haja, szeme mint téged. És mégis, neked szabad, a másiknak meg nem.

2023. márc. 30. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Na, nem mondtam, hogy nekem szabad, neki nem. Nézi ő évek óta. Szimplán megérteni akarom, hogy miért érzem ezt magamban. Egy szóval sem mondtam, hogy neki ezt szóvá tettem.
2023. márc. 30. 13:14
 5/13 anonim ***** válasza:
86%

Pedig jól írta az előző.

Ez leginkább önzőség, és kettős mérce - viszont ha érted is, hogy emiatt van, akkor nem vagy ostoba.

2023. márc. 30. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
A kettős mérce nem azt jelenti, hogy az illető tudatosan sz@rja le, hogy ő is csinálja, amit másnak szerinte nem kéne? Mert nálam ez nem tudatos, hogy nekem jó, neked nem, hanem egy valódi érzés, hogy ő más nőket néz, akkor én kevés vagyok, ezért "megcsal", de nekem ő nem kevés, csak én kora délután vagyok mindig hangulatban, ő viszont estig dolgozik.
2023. márc. 30. 13:31
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

"ő más nőket néz, akkor én kevés vagyok"

Ez csak a te hamis feltételezésed.

Erről már sokszor volt itt szó, a férfiak nem így érzik.

2023. márc. 30. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Lehetséges. Valóban össze vagyok zavarodva, nem véletlen idegenektől várok oktatást. 😅
2023. márc. 30. 13:47
 9/13 anonim ***** válasza:
67%

Videózzátok egymást, ne telefonnal. Otthon erre tartott géppel, a memóriakártyát pedig jó helyen tartsd.


Mindkettőnknek megvannak a közös dolgaink memoriakártyán.

Igaz, amióta itthonról melózunk nincs szükség rá.

Jómagam nem tudok izgulni másra, hiszen azért választottuk egymást, mert kivül-belül tetszünk a másikunknak.

2023. márc. 30. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
100%
Nem lehetséges, hogy csak nem bízol magadban eléggé? Azt gondolod, hogy ha egy másik nőt lát, ő jobban tetszik neki, mint te, pedig ez bizonyára nem így van. Veled van együtt. :)
2023. márc. 30. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!