Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mért nem tudok gyárban dolgozni ?

Mért nem tudok gyárban dolgozni ?

Figyelt kérdés

Több ezren tudnak énmeg folyton rosszul vagyok ott

.....



2023. ápr. 2. 17:48
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem neked valo
2023. ápr. 2. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
75%
Igazabol senkonek nem valo
2023. ápr. 2. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
De más hogy tudja elviselni !? Egyszerűen nem értem
2023. ápr. 2. 18:15
 4/9 anonim ***** válasza:
Én se. Dolgoztam ilyen helyen kb 2 honapot de soha tobbet
2023. ápr. 2. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
8 éve dolgozom gyárban, és szerintem nem olyan vészes mint sokan leírják. Az első kb 1 hónap valóban vacak volt, de utána megszoktam a ritmust, és a rohanást.
2023. ápr. 2. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekem inkabb baromi unalmas volt. Semmi rohanas. Most rohanok. De ez sokkal jobb
2023. ápr. 2. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Persze nyilván függ hogy milyen pozicióba kerülsz. Ha egy helyben állsz egész nap az baromi egyhangú és idegörlő tud lenni, főleg ha olyanokkal vagy egy társoságban akiket nem kedvelsz. Én többnyire anyagellátó voltam, ott pedig általában rohangálni kellett. Most pedig csop. vez.-ként egy cseppet izgalmasabb is a történet.
2023. ápr. 2. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
A HR-esek jobb helyeken külön mérik a monotóniatűrést. Aki nem bírja az egyhangú, ismétlődő munkát, nem fogja kibírni gyárban. Hiába szeretem a gyárlátogatásokat, a termelési folyamatot nézni, megismerni, de hogy ott álljak egy gépnél napi 8 órát, kizár, vsz pár nap alatt megőrülnék,
2023. ápr. 2. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
78%
Megkarcoltad az intellektus bizonyos szintjét, tehát úgy érzed, hogy a szalag mellé nem vagy való? Akkor tegyél ez ellen, sok sikert!
2023. ápr. 3. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!