Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Már felnőtt ember vgyok, most...

Már felnőtt ember vgyok, most válltok az oktatásból a kereskedelembe. Van két testvérem, én vgyok a középső, a szüleim 6 éve elválltak. 2 éve egyedül élek akkor dobott a családanya volt párom. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Azóta keresem a helyem a társadalomba. Nagyon bezárkóztam nehezen ismerkedek barátkozok új emberekkel.

Már 20 éve járok pszichiáterhez először drogproblémáim miatt utána megállapítottak skizofréniát, személyiségzavart, depressziós magatartászavart.

Most 38 vgyok. Jelenleg nincs munkaviszonyom, normális emberi kapcsolatom apámmal és a párjával, meg 1-2 baráttall régi-újjal. Anyámmal mindig is kettős érzéseim voltak, a nővéremet nagyon ajnározta mikor gyerekei születtek... meg az öcsémet is mert ő 10 évvel fiatalabb. Én férfi vgyok de soha nem éreztem azt a törődést tőle, amit igényeltem volna.Ő nagyon határozott már-már masculin típus. Rendre ilyen párkapcsolataim voltak, ahol a nők domináltak, soha nem találatm saját hangom,nem tudtam érvényesíteni akaratomat a kapcsolatban, az érdekes az hogy így egyedül meg végképp úgy érzem nem tudok érvényesülni, mit tegyek? pszichológushoz is jártam, azonban 2 hónapja nem voltam nem tudom fizetni...mi a javaslat?



2023. ápr. 28. 21:34
 1/1 anonim ***** válasza:

Ha jól hallom a szövegből ez depresszió szerintem. Nekem is volt ilyen korszakom sokszor, de elmúlt pár napon vagy héten belül. Szerintem: hogyha elmúlik ez az időszak, akkor próbálj meg munkahelyet keresni (tudom nem vagy barátkozós típus), és ha találsz akkor már tudsz pszichológushoz is járni hogyha még kéne. Remélem tudtam segíten🙂🙂.

*tudom nem vagy barátkozós típus, de meg kell próbálnod

2023. ápr. 30. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!