Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mennyi volt a megszakításnélkü...

Mennyi volt a megszakításnélküli maximum idő az életedben amikor boldog voltál?

Figyelt kérdés
Szavazással is elintézheted vagy ha van kedved fejtsd ki kommentben, hogy likeolhassam.

2023. máj. 8. 18:49
A kérdező szavazást indított:
1.; Nem éreztem még boldogságot, nem is tudom milyen.
2.; Nem éreztem még boldogságot, de tudom milyen lenne.
#3 Egy pillanat volt csupán.
4. Többször is volt, de csak pillanatokra
5., Mikor szerelmes voltam, ott is több volt a fájdalom, különben semmi.
6., Hónapokig vagy évekig tartott, többször is volt, kapcsolatok miatt.
7., Többet voltam boldog mint boldogtalan.
8, Többet voltam boldogtalan mint boldog.
9. Mindig boldog vagyok. Most is.
10, egyéb, ebben az esetben írd meg kommentben, a véleményed hogy lájkolhassuk. Köszönjük.
7 szavazat
 1/6 anonim ***** válasza:
2-3 hét. Viszont, én soha nem adom fel azt, hogy végtelen ideig legyek az, hamarosan majd megoldom, és ha elbukok, akkor újra megoldom, esélytelen, hogy itt legyen vége, akármilyen reménytelen is bármilyen helyzet.
2023. máj. 8. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hogyan sikerült megoldani 2-3 hétre?
2023. máj. 8. 19:02
 3/6 anonim ***** válasza:
2-3 hét után, azok a személyek akiket kedveltem, mindig más ok miatt, de eltűntek az életemből. De mindig a szeretet jelentette a boldogságot nekem, viszont, már rájöttem mi volt a saját hibám, méghozzá az, hogy soha nem találtam olyan személyt, aki olyan mint én, de "még nem" a jövőben fogok, mondjon bárki bármit, engem nem lehet eltéríteni erről a véleményről, másrészt, fura ruhát fogok felvenni, a lényeg, hogy mindenki úgy nézzen rám, mint egy fura személyre, így tudom, hogy önmagam vagyok, és szeretek ilyen lenni.
2023. máj. 8. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
2-3 nap. Addig hittem azt egyszer, hogy valaki viszontszeret. Ezen kívül fél-1 napos boldogságok voltak egyszer-kétszer.
2023. jún. 10. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
De vajon miért vagyunk boldogak attól hogy valaki szeret? Ha ezt meg akarnánk vizsgálni hogy megértsük..amikor valaki szeret akkor belénksugároz valamit, vagy felébreszt bennünk valamit ami eleve ott van? Ha az utóbbi akkor ez feltétlenül függ egy másik személytől?
2023. jún. 11. 08:22
 6/6 A kérdező kommentje:
#2 és #3 én is hasonlóan látom.
2023. jún. 11. 08:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!