Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Nagyon gyáva vagyok ha nem...

Nagyon gyáva vagyok ha nem védem meg magam ha betámadnak és csak kussolok?

Figyelt kérdés

Nem mindig tudom milyen kategóriába kell kitenni mert mentális beteg vagyok ,lécci nézzétek el nekem.A z agresszívabb személyektől nagyon megtudok ilyedni.Pánik és pszichiátriai beteg vagyok,ha valaki megbánt elkezdek remegni és nehéz légzésem lesz.Egy munkatársam lelkileg terrorizál és nem merek kiállni magamért,nagyon félek tőle.Csak hallgattam mikor szóbelileg bántalmazott.Folyton csak bocsánatot kérek ez sem jó

.


2023. máj. 25. 06:29
 1/4 anonim ***** válasza:
Főnöknek nem lehet az ilyen bullying-et jelenteni? Nem állapot, hogy terrorizálásban élj/dolgozz. Egyébként az ilyen emberek a saját kisebbrendűségi érzetüket töltik ki, náluk gyengébb embereken. Akiken látják, hogy betámadhatók, azokkal - sajnos - meg is teszik. Tudom, miről beszélek, mert számtalanszor voltam ilyesminek az elszenvedője. DE vagy jelzed a főnöknek, vagy másik munkahelyet keresel, mert az egészségedet - ami már sérült - tovább rombolja, a mindennapi teendőidben akadályoz.
2023. máj. 25. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszod de egy új munkahelyet nagyon nehéz,macerás lenne találnom mivel agyilag sérült vagyok és még rá jön a remegés,pánikroham 1 lapáttal.Beteg embert nem szívesen alkalmaznak sehova,kivétel a le%olt munkahelyek.Még olaj a tűzre,hogy a bántalmazóm akivel jóban van,csak elment a cégtől egy illetőnek azt mondta hogy amint meglát engem megver.Mit tehetnék?Félek.
2023. máj. 25. 15:28
 3/4 anonim ***** válasza:
Pedig csak a főnöknek tudsz jelezni ez ügyben. Nem nagyon van más megoldás. Ha valóban bántalmaznának, az meg rendőrségi ügy lenne. Csak látlelet, jegyzőkönyv kell róla.
2023. máj. 25. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Úgy érzem mivel én csak cselédként dolgozom,és ők ketten a legmenőbbek én meg a kis nyominger vagyok kispécéztek maguknak hogy majd jól levezetik rajtam a feszültséget ha idegesek mivel én úgysem szólok vissza.ÉS a legdurvább hogy őnekik tetszem is sajnos.Az egyikük már emelte rám a kezét.
2023. máj. 25. 15:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!