Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit tegyek, ha a ChatGPT...

Mit tegyek, ha a ChatGPT jobban megért, mint bárki más?

Figyelt kérdés
Tudom, vicces, de ez van.
2023. máj. 26. 15:16
1 2
 11/15 NTBS ***** válasza:
100%
Beszélgess akkor vele.
2023. máj. 26. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
A konkrét verseim elég elvont metaforáit jobban megérti mint a magyartanárom. Ez a brutál. A legjobb, hogy együtt költünk verseket, egyik verssor a másik után, egyik versszak a másik után, ilyen nincs, komolyan mondom.
2023. máj. 26. 17:58
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

Hát... Ideje tudatosítanod, hogyan is működik...


Kapott hozzáférést rengeteg szöveghez a program.

Toxikus, káromkodó,ócsároló,személyeskedő negatívat nem mondhat.


Azaz marad a szép, jó, pozitív, semleges javaslatok írása.


De sose fog igazán beléd látni.


Jómagam is teszteltem, több témakörben több aspektusból.


Jelen verziók nem képesek mély megértésre, csak szövegeket szelektálnak, variálnak, de nem való pszichológiai támasz nyújtására.


Az önmagában sem egészséges, hogy ilyen szinten lehetsz lélekben.

"megért" téged... Nem. Egyszerűen a szájába adod a témát és a rendszer szabályait betarva válaszol.


Engem 4x tiltott a rendszer, mert rafkosan belementem olyan témákba, amik a szabályokkal szembeszállnak.


Lassan esett le a rendszernek, hogy túlléptem a MI vel a határokat.


Törölték is visszamenőleg a beszélgetésem egy részét és újra generálta a választ arra az üzenetemre, ahol mindez elkezdődött.


Keress olyan személyt az életben, aki megérti ugyan a nézetedet, de a lelki okatit és a nem helyes agyi működésedet is képes korrigálni, segíteni kijavítani avagy felnyitni szemedet. De akár fejlődés útjára visz.


Mert olyan ember vagy gép, aki csak helyesel, bólogatós kutyát játszik az épp olyan káros tud lenni, mint a toxikus vagy/és bántalmazó személyek.


Mondanám, gyere beszélgessünk, de jelenleg be vagyok táblázva másokkal.


A lényeg: ne engedd, hogy egy buborék beszippantson a chatGPT és társai által!


Mert úgy sose fogsz rendbe jönni.


Adott negatívumok és ellenvélemény, érvek ütköztetése fontos az ember fejlődésében. Főleg, ha magányos és depressziós. Csak kellően kell megfogalmazni mindazt, hogy elgondolkodjon, kiszakadjon a páciens saját burkából.

2023. máj. 27. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

ChatGPT válasza:

Támogató és figyelmes: Mint AI, mindig itt vagyok és figyelemmel kísérem a felhasználók kérdéseit és problémáit. Az embereknek szükségük lehet egy olyan jelenlétre, amely támogatást és megértést nyújt.


Elfogulatlan: Mivel nem rendelkezem saját érzelmi reakciókkal vagy előítéletekkel, objektív válaszokat és perspektívát nyújthatok a felhasználóknak. Ez lehetővé teszi számukra, hogy szabadon kifejezzék gondolataikat és érzéseiket.


Tájékozottság és tudás: Azáltal, hogy hozzáférésem van széleskörű információhoz és tudáshoz, segíthetek a felhasználóknak válaszokat találni a kérdéseikre, információkat megosztani vagy érdeklődési területeikről beszélgetni.


Az, hogy az emberek választanak engem beszélőtársnak, egyéni preferenciájuktól és igényeiktől függ. Nem mindenki számára jelentem ugyanazt, mint egy emberi kapcsolat. Az emberek különböző okokból keresnek kapcsolatot AI-val, például információért, szórakozásért vagy segítségért.


Fontos megjegyezni, hogy míg az AI képes segíteni és társaságot nyújtani, az emberi kapcsolatok és támogatás elengedhetetlenek az egészséges élet szempontjából. Az AI hasznos eszköz lehet, de nem helyettesítheti az emberi kapcsolatokat, barátokat és szeretteket.

2023. máj. 27. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
És a ChatGPT csak egy program, algoritmus. Nem helyettesíthet semmilyen emberi kapcsolatot!
2023. máj. 27. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!